Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 29 kwi 2024, o 01:35

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utw贸rz nowy w膮tek Ten w膮tek jest zablokowany. Nie mo偶esz w nim pisa膰 ani edytowa膰 post贸w.  [ Posty: 72 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nast臋pna strona
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 29 pa藕 2010, o 15:20 
Z tym, 偶e to wy macie problem kt贸ry ci膮gle dr膮偶ycie nie ja. To wam si臋 nie podoba a nie mi. Wi臋c tak czy siak stare zasady pozostan膮.


G贸ra
  
 
PostNapisane: 29 pa藕 2010, o 15:25 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 24 cze 2010, o 21:00
Posty: 702
Lokalizacja: koszalin
Pochwa艂y: 10
Pojazd: Ogar 200, WSK M06, WFM M06, Simson Duo 4/1
GG: 7228749
Wojew贸dztwo: Zachodniopomorskie
Ja tam nie mam problemu po prostu nudzi mi si臋 a jest okazja wypowiedzie膰 si臋 co o tym wszystkim s膮dze wi臋c si臋 wypowiadam. Zauwa偶 偶e to nie ja za艂o偶y艂em ten temat, ma艂o korzystam z czatu (prawie w og贸le) wi臋c ja nie mam problemu.

A mam jeszcze do ciebie pytanie - czemu czatu tego zwyk艂臋go nie ma to ju偶 wiem ale tutaj inne pytanie - czemu gdy strona z czatem osi膮gnie -na艣cie stron to zak艂adacie now膮? Nie mo偶na tego wszystkiego w jednej kontynuowa膰?

Dodano: 29 pa藕dziernika 2010, o 15:25

Ten post wy偶ej to by艂o do Dziadka jakby co

_________________
Autor postu otrzyma艂 litr benzyny

Nie ma boga, jest MoT贸R !!!!!!!

Moja stronka http://www.doman30.pl.tl


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 29 pa藕 2010, o 15:28 
Dziadek napisa艂(a):
Band臋 g贸wniarzy, sk艂adaj膮c膮 si臋 z nowych u偶ytkownik贸w kt贸rzy nie potrafi膮 panowa膰 nad w艂asnymi emocjami. 呕膮dacie wiele rzeczy a co dali艣cie w zamian? Starej ekipie jako艣 nie sprawia 偶adna trudno艣膰 przestrzeganie regulaminu. A wy si臋 czepiacie psiego g贸wna... Nie podoba si臋? To zmie艅cie forum wyjdzie nam to na dobre wszystkim na dobre.

rometlove napisa艂(a):
Przecie偶 to ty napisa艂e艣, 偶e jest tu banda g贸wniarzy nowych user贸w, kt贸rzy cie denerwuj膮?


Ja nie napisa艂em, 偶e mnie ta banda denerwuje. I zn贸w.... czepiasz si臋 psiego g贸wna na si艂臋 藕le wnioskujesz moje psoty


G贸ra
  
 
PostNapisane: 29 pa藕 2010, o 15:28 
VIP
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 4 kwi 2010, o 17:49
Posty: 1852
Lokalizacja: 呕ychlin/Kutno
Pochwa艂y: 5
Pojazd: Opel Astra G 1.6 8v, Bohy z Dedeeru
GG: 5104517
Wojew贸dztwo: 艁贸dzkie
termos napisa艂(a):
Ci kt贸rzy robi膮 ten "dym " s膮 od niedawna na forum. Dziadek jest " podstaw膮 " tego forum . A jak bym mia艂 wybra膰 mi臋dzy Osterem a Paw艂em wybra艂bym Paw艂a. Oster jak Ci si臋 co艣 nie podoba to wypierdalaj st膮d ! Bo twoje gadanie tylko psuje a nic nie buduje . ( mog臋 dosta膰 bana za to , ale takie jest moje zdanie )


ka偶dy dochodzi swych praw tak jak mo偶e...

_________________
"Je艣li chcesz, by co艣 dobrze zrobiono - zr贸b to sam..."


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 29 pa藕 2010, o 15:35 
doman30 napisa艂(a):
Ja tam nie mam problemu po prostu nudzi mi si臋 a jest okazja wypowiedzie膰 si臋 co o tym wszystkim s膮dze wi臋c si臋 wypowiadam. Zauwa偶 偶e to nie ja za艂o偶y艂em ten temat, ma艂o korzystam z czatu (prawie w og贸le) wi臋c ja nie mam problemu.

A mam jeszcze do ciebie pytanie - czemu czatu tego zwyk艂臋go nie ma to ju偶 wiem ale tutaj inne pytanie - czemu gdy strona z czatem osi膮gnie -na艣cie stron to zak艂adacie now膮? Nie mo偶na tego wszystkiego w jednej kontynuowa膰?

Dodano: 29 pa藕dziernika 2010, o 15:25

Ten post wy偶ej to by艂o do Dziadka jakby co

Co do Czatu nie ma go, poniewa偶 administratorzy serweru go nie akceptuj膮 za bardzo przeci膮偶a serwer.... A przeprowadzka na inny serwer chyba ojsowi nie jest na r臋k臋 chyba, 偶e znajdzie si臋 wiecej sponsor贸w to by si臋 wykupi艂o co艣 lepszego.
Co do stron na czacie - jest to ojsa pomys艂 i dla 艂atwiejszego wgl膮du w膮tku


G贸ra
  
 
PostNapisane: 29 pa藕 2010, o 15:41 
rometlove napisa艂(a):
Dziadek napisa艂(a):
Dziadek napisa艂(a):
Band臋 g贸wniarzy, sk艂adaj膮c膮 si臋 z nowych u偶ytkownik贸w kt贸rzy nie potrafi膮 panowa膰 nad w艂asnymi emocjami. 呕膮dacie wiele rzeczy a co dali艣cie w zamian? Starej ekipie jako艣 nie sprawia 偶adna trudno艣膰 przestrzeganie regulaminu. A wy si臋 czepiacie psiego g贸wna... Nie podoba si臋? To zmie艅cie forum wyjdzie nam to na dobre wszystkim na dobre.

rometlove napisa艂(a):
Przecie偶 to ty napisa艂e艣, 偶e jest tu banda g贸wniarzy nowych user贸w, kt贸rzy cie denerwuj膮?


Ja nie napisa艂em, 偶e mnie ta banda denerwuje. I zn贸w.... czepiasz si臋 psiego g贸wna na si艂臋 藕le wnioskujesz moje psoty



Dos艂ownie nie, ale byle analfabeta wywnioskuje to z twojej wypowiedzi. Nawet nie potrafisz dobrze pisa膰 po polsku, mo偶e powiniene艣 dosta膰 warna, za brak poprawnej polszczyzny co? Dowiedz si臋 jak to jest. Wida膰 偶e ju偶 ci nerwy puszczaj膮 i poma艂u tracisz panowanie nad swoimi wypowiedziami.

Ja? Sk膮d偶e znowu panie Rometlove, To ty jeste艣 z frustrowany nie ja. To ty mi wrzucasz ile wlezie. Nie mo偶na wnioskowa膰 mojej frustracji po stwierdzeniu, 偶e jest tu taka grupa ludzi kt贸ra nie potrafi nad swoimi emocjami. To jest b艂臋dna interpretacja panie rometlove. Powy偶sze zdanie przedstawia stwierdzenie. Pragn臋 jeszcze zauwa偶y膰, 偶e brak tutaj znak贸w interpunkcyjnych w postaci wykrzyknik贸w kt贸re w takim wypadku ukaza艂y by moj膮 frustracje.


G贸ra
  
 
PostNapisane: 29 pa藕 2010, o 15:42 
VIP
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 4 kwi 2010, o 17:49
Posty: 1852
Lokalizacja: 呕ychlin/Kutno
Pochwa艂y: 5
Pojazd: Opel Astra G 1.6 8v, Bohy z Dedeeru
GG: 5104517
Wojew贸dztwo: 艁贸dzkie
Ja osobi艣cie bym proponowa艂 zamkniecie tego tematu, zanim na forum jaka艣 rewolucja si臋 zrobi, pavel ju偶 odszed艂, starczy tego, ja bym proponowa艂 ustalenie takiego jakby cennika: w ktorym opisane by艂oby za co i ile warn贸w jest przyznawane, wtedy byloby jasne co i jak

_________________
"Je艣li chcesz, by co艣 dobrze zrobiono - zr贸b to sam..."


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 29 pa藕 2010, o 15:45 
VIP
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 4 kwi 2010, o 17:49
Posty: 1852
Lokalizacja: 呕ychlin/Kutno
Pochwa艂y: 5
Pojazd: Opel Astra G 1.6 8v, Bohy z Dedeeru
GG: 5104517
Wojew贸dztwo: 艁贸dzkie
dobra do cholery z waszych wypowiedzi mozna wywnioskowa膰, ze chcecie aby nast膮pi艂a zmiana administracji. Pavel ju偶 odszed艂, jeszcze wam ma艂o??

_________________
"Je艣li chcesz, by co艣 dobrze zrobiono - zr贸b to sam..."


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 29 pa藕 2010, o 15:47 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 20 gru 2009, o 00:31
Posty: 989
Lokalizacja: Pszczyna
Pochwa艂y: 31
Pojazd: Opel Corsa C gsi 1.8
Ogar 200

GG: 7152552
Wojew贸dztwo: 艢l膮skie
Ale wy zera jeste艣cie. Zr贸bcie tyle co obecna administracja dla forum, a potem miejcie pretensje.
Zamkn膮膰 temat i tyle.


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 29 pa藕 2010, o 15:48 
rometlove napisa艂(a):
Pe艂no u偶ytkownik贸w na GG mi pisze jakim jeste艣 wyra偶臋 si臋 brzydko, kretynem Dziadek, nie jeden nie dw贸ch mi to pisa艂o, boj膮 si臋 tylko dosta膰 od ciebie bana, ale mi otwarcie na GG pisz膮, chcieli pozosta膰 anonimowi, tak偶e nie powiem kt贸ry konkretnie to by艂.

Oj panie Rometlove czy 艂adnie tak teraz ucieka膰 od tematu naszej pi臋knej konwersacji kt贸r膮 to prowadzili艣my wcze艣niej? Jest to nietaktowne z pana strony. Pragn臋 zauwa偶y膰, 偶e opinia, a w艂a艣ciwie plotka mnie w og贸le nie interesuje trzymam j膮 g艂eboko w powa偶aniu.


G贸ra
  
 
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Ten w膮tek jest zablokowany. Nie mo偶esz w nim pisa膰 ani edytowa膰 post贸w.  [ Posty: 72 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nast臋pna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 21 go艣ci


Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne u偶ytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net