Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 28 mar 2024, o 21:46

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 53 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nast臋pna strona
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 3 mar 2015, o 03:07 
Weteran
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 31 lip 2012, o 19:25
Posty: 848
Lokalizacja: Zadupie...kaj艣 pod Olkuszem
Pochwa艂y: 7
Pojazd: Ford
GG: 23883780
Wojew贸dztwo: Ma艂opolskie
Szczerze Ci powiem, 偶e jeste艣 wyj膮tkiem, nie wiem czemu tak, mo偶e Mod mia艂 gorszy dzie艅 albo co艣, wyja艣niaj to z nim raczej na PW. Z g贸ry przepraszam za dyskusje na temat decyzji moderatora.

_________________
Nic na si艂臋, wszystko m艂otkiem :D


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 3 mar 2015, o 12:52 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 27 gru 2010, o 22:02
Posty: 1943
Lokalizacja: Welshpool/Bydgoszcz
Pochwa艂y: 11
Pojazd: VW Golf MK7
Romet 50 T-1

GG: 6929446
Wojew贸dztwo: Zagranica
I zn贸w dosta艂em bana za pisownie.... Przemas, to nie jest gorszy dzie艅 moda tylko nadgorliwo艣膰.... Po raz kolejny dosta艂em bana za pisownie, no tym razem przynajmniej z notk膮. Ja si臋 z teo w pe艂ni zgadzam, po to za艂o偶y艂em ten w膮tek apeluj膮c o zluzowanie.Moderator z definicji nie jest od wr臋czania ban贸w/ostrze偶e艅 a od MODEROWANIA forum. Je艣li to sprawia tobie problem zrezygnuj z funkcji. Sk艂ad mod贸w/admin贸w musi by膰 przyjazny dla szarego u偶ytkownika w艂a艣nie po to by nie by艂 on szykanowany. W ten spos贸b swoim radykalny
dzia艂aniem zniech臋cacie nowych u偶ytkownik贸w. Poprzednie sk艂ady lepiej zarz膮dza艂y pod tym wzgl臋dem forum i nikt nie czu艂 presji.
Skrypty s膮 problemem tego forum. Prostym przyk艂adem jest wadliwy skrypt youtube. Gdy偶 np stary skryp nie akceptuje skr贸conych wersji link贸w, nie akceptuje certyfikatu zabezpiecze艅 htpps. A nie kazdy user musi o tym wiedzie膰. Ja nie b臋d臋 specjalnie korygowa艂 linki z poziomu telefonu by sprawi膰 przyjemno艣膰 modom. Z poziomu telefonu jest to k艂opotliwe... Za miniaturki zdj臋膰 te偶 mi si臋 orywa艂o... Wci膮偶 czekam na mobilna wersje strony....
Najgorsza jednak smutna dla mnie rzecz膮 jest fakt, ze forum przesta艂o si臋 rozwija膰 i brnie ku upadku - taka jest prawda... Kiedy艣 u偶ytkownicy byli tu bardziej aktywni. Dzi艣 zagl膮da si臋 raczej z sentymentu, gdyby nie weterani kt贸rzy i tak wypowiadaj膮 si臋 rzadziej ni偶 kiedy艣 te forum dawno by pad艂o. Za mojej kadencji te偶 by艂y bany to prawda, ale bardziej stara艂em si臋 rozwija膰 forum wprowadzaj膮c r贸偶ne innowacje kt贸re przetrwa艂y po dzi艣 dzien. Ojs szanuje twoja decyzje, ale je艣li tak dalej bedzie, forum padnie...

Dodano: 3 marca 2015, o 10:52

Edit - wpad艂a mi jeszcze taka my艣l.. Jest was si贸demka 艂膮cznie z ojsem mowa o modach i adminach i nie potraficie si臋 zorganizowa膰, by zapanowa膰 nad 艂adem forum a wasza funkcja ograniczy艂a si臋 do wlepiania ban贸w/warn贸w i do presti偶u statusu waszej funkcji....

_________________
Opel Astra H 1.8->Obrazek

PSN


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 3 mar 2015, o 13:41 
VIP
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 1 gru 2007, o 19:46
Posty: 1210
Lokalizacja: Wodzierady
Pochwa艂y: 3
Pojazd: Honda ns1/ ogar200
Honda Civic

GG: 3916266
Wojew贸dztwo: 艁贸dzkie
Lukar skoro ju偶 rozdajesz bany jak ulotki to spe艂niaj sw贸j obowi膮zek i poprawiaj posty za kt贸re dajesz bany, jeste艣 moderatorem wi臋c jak ju偶 karzesz to odrazu poprawiaj i czytaj co si臋 do was pisze...


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 3 mar 2015, o 14:18 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 27 gru 2010, o 22:02
Posty: 1943
Lokalizacja: Welshpool/Bydgoszcz
Pochwa艂y: 11
Pojazd: VW Golf MK7
Romet 50 T-1

GG: 6929446
Wojew贸dztwo: Zagranica
Edit 2
XxDrago napisa艂(a):
I patrz膮c dalej, po艂owa u偶ytkownik贸w idzie do konkurencji, bo lepiej si臋 zarejestrowa膰 na konkurencyjnym forum, ni偶 bawi膰 si臋 3 dni w akceptacje konta, a p贸藕niej dosta膰 bana za brak przecinka czy brak znaku diakrytycznego. A potem to ju偶 idzie dalej, bo ci co byli kiedy艣 tutaj na forum albo po sprzedawali t臋 sprz臋ty, albo po prostu olali forum, z powod贸w braku kompetencji moderacji i udzielaj膮 si臋 na forum konkurencji, bo na to samo wychodzi z tym , 偶e u konkurencji dostan膮 pomoc a tutaj bana i teraz wychodzi ile jest u偶ytkownik贸w na tym forum :)

Uderzyles w samo sedno
Lukar_Veluna napisa艂(a):
Chwalicie konkurencje? To sobie id藕cie do tego burd%lu, forum.ogar200.pl, to chyba ostatnie forum motoryzacyjne, na kt贸rym obowi膮zuj膮 jeszcze jakie艣 zasady.

W艂a艣nie pokaza艂e艣 swoje autorytarne podejscie do zwyk艂ego usera. Nie jest moim celem by si臋 zn臋ca膰 nad modami a dobro forum, ale widze, ze jako przedstawiciel moderacji jeste艣 g艂uchy na jakikolwiek dialog, juz nie m贸wi膮c o tym, ze regulamin jest tu r贸偶nie imretowany wobec r贸偶nych userow. Od co podw贸jne standardy
Lukar_Veluna napisa艂(a):
Moderatorzy s膮 od pilnowania porz膮dku, tak wi臋c przynajmniej z mojej strony ka偶dy, kto b臋dzie 艂ama艂 regulamin, b臋dzie nagradzany.

pomyli艂e艣 forum motorowerowe z urz臋dem skarbowym

Dodano: 3 marca 2015, o 12:18

Przemas napisa艂(a):
Ludzie, ale patrzcie ile rabanu na temat g艂upich przecink贸w, czy polskich znak贸w, nie 艂atwej po prostu pisa膰 poprawnie? Jestem na tym forum prawie 3 lata i nikt mi nigdy nie zwr贸ci艂 uwagi na orografie, interpunkcje lub co艣 w ten dese艅. Nie zgodz臋 si臋 z tym, 偶e "艂atwiej zbanowa膰 ni偶 poprawi膰", bo przecie偶 poprawiaj膮, ale jak poprawiaj膮 nasty raz to mo偶na si臋 wku#wi膰...
Skoro tak Wam 藕le z t膮 moderacj膮 i uwa偶acie, 偶e OJS i stara ekipa byli lepsi, to po prostu zapytajcie OJSa o zdanie, tak trudno?

Ja [jak i inni uzytkownicy] odczuli艣my ten raban odk膮d lukar i dzik przej臋li funkcje mod贸w. Ja 5 miesi臋cy pisze z telefonu i nikt wcze艣niej nie robi艂 mi problem贸w z pisownii. Notka w podpisie zosta艂a wymuszona przez dzika a i tak zosta艂em wczoraj zbanowany za pisownie. wi臋c jaki sens ma ta notka skoro i tak dosta艂em bana? Teo jest tu od samego pocz膮tku i po tylu latach ban za pisownie czy brak tagow...
Nie chce si臋 czepia膰 ale ja te posty przeni贸艂bym do odpowiedniego w膮tku musia艂em skaka膰 z czatu do w艂a艣ciwego w膮tku....

_________________
Opel Astra H 1.8->Obrazek

PSN


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 3 mar 2015, o 15:10 
Mechanik
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 4 sty 2012, o 23:40
Posty: 813
Pochwa艂y: 31
Pojazd: 997ccm vs 76ccm
GG: 15506895
Wojew贸dztwo: Lubelskie
Witam.
Wprawdzie to nie zagl膮dam tu zbyt cz臋sto, wypowiada膰, te偶 si臋 nie wypowiadam, no ale tak przyku艂 moj膮 uwag臋 ten temat. Zauwa偶am tu powt贸rk臋 ze sprawy ze stra偶膮 miejsk膮 w Naszym kraju. Stra偶nicy s膮, pe艂ni膮 funkcj臋, pomagaj膮, ale cz臋sto wlepiaj膮 mandaty jak ulotki na rynku. Czy to dobre rozwi膮zanie? My艣l臋, 偶e spo艂eczno艣膰 odbiera to r贸偶nie, chocia偶 warto艣膰 stra偶nika miejskiego traci na warto艣ci. Kolejnym ich upadkiem jest nagminne 艂amanie prawa. To te偶 zauwa偶am na tym forum. Moderatorzy chc膮 podporz膮dkowa膰 user贸w pod swoje wymagania, kt贸rych Sami nie spe艂niaj膮 do ko艅ca. Nagonka za ortografi臋 i interpunkcj臋 jest w porz膮dku, uwa偶am, 偶e powinno si臋 tak robi膰, aby chocia偶 niekt贸rzy wyci膮gn臋li z forum cho膰 troch臋 kultury j臋zyka ojczystego.. Ale do cholery, skoro nagminnie wlepiacie warny i upomnienia innym, zwr贸膰cie uwag臋 na w艂asne pismo. Cho膰by w tym temacie moderatorzy, a nawet sam admin pope艂nili kilka b艂臋d贸w stylistycznych, j臋zykowych, sk艂adniowych a tak偶e interpunkcyjnych. Skoro wymagacie czego艣 od innych, wymagajcie od Siebie tego samego. S艂owo "odesz艂em" czy zdanie "Je艣li chodzi o tak膮 rzecz jak banicja za brak tag贸w, 藕le dodane zdj臋cia b膮d藕 te偶 linki do youtube to je艣li Ojs b臋dzie nalega艂 to zamiast banicji b臋dziemy ostrzega膰.." uwa偶acie za odpowiednie? Nie s膮dz臋 i nie ka偶dy potrafi zwr贸ci膰 uwag臋 na takie b艂臋dy, to ja zwr贸c臋. Czasy komuny ju偶 min臋艂y, nie ma sensu podporz膮dkowywa膰 kogo艣 pod Swoje wymagania.
Kolejn膮 spraw膮 s膮 sami u偶ytkownicy. OJS s艂usznie zauwa偶y艂, powinno si臋 kara膰 osoby nagminnie 艂ami膮ce Polsk膮 ortografi臋, ale w niekt贸rych przypadkach samo upomnienie wystarczy. Nie podzielam r贸wnie偶 cz臋艣ci my艣li Dziadka, kt贸ry wymiguje si臋 brakiem czasu, telefonem i innymi rzeczami. Skoro chce si臋 co艣 napisa膰, to powinno si臋 to zrobi膰 z g艂ow膮, a przynajmniej przejrze膰 Sw贸j post i wy艂apa膰 b艂臋dy. Chocia偶 panuje na tym forum specyficzna atmosfera, od Siebie samych powinni艣my wymaga膰 najwi臋cej. Proponuj臋 zwr贸ci膰 uwag臋 na W艂asne b艂臋dy, a nie tylko wytyka膰 innym przewinienia.
Pozdrawiam.


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 3 mar 2015, o 15:37 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 27 gru 2010, o 22:02
Posty: 1943
Lokalizacja: Welshpool/Bydgoszcz
Pochwa艂y: 11
Pojazd: VW Golf MK7
Romet 50 T-1

GG: 6929446
Wojew贸dztwo: Zagranica
Wg mnie, grupa moderator贸w powinna podzieli膰 si臋 obowi膮zkami i dba膰 o porz膮dek forum. Karanie za pisownie powinno by膰 stosowane w ostateczno艣ci, w przypadku kiedy sens wypowiedzi bardzo trudno zrozumie膰. Nie chce wypowiada膰 si臋 tu pod presj膮 nara偶aj膮c si臋 na kolejnego bana. Taka nagonka zabiera przyjemno艣膰 z pisania post贸w. Do tego dochodzi fakt i偶 specyfika pisownii j臋zyka polskiego jest trudna. Jestem 艣wiadom swoich brak贸w. Za艂o偶臋 si臋, ze b膮d藕 co b膮d藕 nikt z was nie opanowa艂 j臋zyka polskiego do perfekcji. A je艣li kto艣 z was studiuje polonistyk臋 chyl臋 czo艂a. Ka偶dy nauczyciel j臋zyka polskiego kt贸rego mia艂em by艂 mocno swirniety na punktcie j臋zyka, juz nie m贸wi膮c o akcentowaniu poprawnie g艂osek wygl膮da to komicznie rozmawiaj膮c z przeci臋tnym Kowalskim....

Dodano: 3 marca 2015, o 13:36

kiedy艣 organizowalo si臋 tu plebiscyty na grup臋 modow, moze warto byloby rozwa偶y膰 ten pomys艂 raz jeszcze. To nie jest tylko moje "widzimisi臋" ze modteam mi nie odpowiada starzy kandydaci mogli by si臋 te偶 sprawdzi膰, glosowaniu
Wydaje mi si臋, ze jest to uczciwy pomys艂 a i warto da膰 szanse innym.

_________________
Opel Astra H 1.8->Obrazek

PSN


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 3 mar 2015, o 15:38 
Weteran
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 31 lip 2012, o 19:25
Posty: 848
Lokalizacja: Zadupie...kaj艣 pod Olkuszem
Pochwa艂y: 7
Pojazd: Ford
GG: 23883780
Wojew贸dztwo: Ma艂opolskie
No patrz, jako艣 da艂e艣 rade napisa膰 d艂ugiego posta poprawnie :)
Ja uwa偶am, 偶e posty pisane z ma艂ej litery, bez polskich znak贸w i interpunkcji s膮 wkurzaj膮ce i powinno by膰 to co najmniej nagradzane warnami.
W przypadkach kiedy kto艣 gdzie艣 zgubi艂 przecinek post powinien by膰 po prostu poprawiany i koniec tematu. Jednak w przypadkach kiedy kto艣 unika polskich znak贸w, interpunkcji to ju偶 warn powinien lecie膰, a po paru takich przypadkach banicja. A b艂臋dy typu "pomuc", "rze" itp. to tak samo, ze dwa warny i ban. Je艣li kogo艣 rodzice nie wychowali i jest dys - kim艣 to jego problem.

_________________
Nic na si艂臋, wszystko m艂otkiem :D


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 3 mar 2015, o 15:48 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 27 gru 2010, o 22:02
Posty: 1943
Lokalizacja: Welshpool/Bydgoszcz
Pochwa艂y: 11
Pojazd: VW Golf MK7
Romet 50 T-1

GG: 6929446
Wojew贸dztwo: Zagranica
Uwierz mi nadal w tamtym li艣cie s膮 b艂臋dy. Co je艣li nie zawsze user ma dost臋p do polskich znak贸w? Prosty przyk艂ad id臋 do Biblioteki a tam nie mam uprawnie艅 by wygrywa膰 polski programisty....
Nie b臋d臋 przecie偶 kopiowa艂 przy ka偶dym wyrazie polski znak z Wikipedii.. O kropce si臋 zapomina cz臋sto, jestem te偶 ciekaw ilu z was mialo problem, gdzie przecinek postawi膰... Takie w艂a艣nie b艂ahe sytuacje prowadz膮 do presji, bo sk膮d mam wiedzie膰 czy lukar lub dzik nie b臋d膮 mieli gorszego dnia i nie wychwyca jakiego艣 b艂臋du mimo mojej szczerej intecji by tego unikn膮膰. Jako艣 malina, ruzga czy piankos nie palili si臋 by poprawia膰 uporczywie b艂臋dy w pisownii.

_________________
Opel Astra H 1.8->Obrazek

PSN


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 3 mar 2015, o 16:53 
VIP
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 10 lip 2011, o 21:32
Posty: 2123
Lokalizacja: [SD] D膮browa G贸rnicza
Pochwa艂y: 13
Pojazd: Fiat Cinquecento 704 Top Young FOS Azzurro Ischia
GG: 7951300
Wojew贸dztwo: 艢l膮skie
Drodzy Panowie, chc臋 po prostu 偶eby forum by艂o przejrzyste, nie rozumiem dlaczego robicie ze mnie "koz艂a ofiarnego". Nie wydaje mi si臋, 偶ebym kogokolwiek obrazi艂 b臋d膮c Moderatorem, czy te偶 wykorzystywa艂 stanowisko do w艂asnych cel贸w. Oczywi艣cie Wasze opinie s膮 dla mnie bardzo wa偶ne, gdy偶 nie jestem jakim艣 egoist膮 i chc臋, 偶eby przynajmniej wi臋kszo艣膰 by艂a zadowolona. Pozdrawiam!


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 3 mar 2015, o 19:17 
JuniorAdmin
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 5 kwi 2010, o 12:20
Posty: 6315
Lokalizacja: WUR
Pochwa艂y: 28
Pojazd: YYyyy
GG: 0
Wojew贸dztwo: Zachodniopomorskie
Wrzu膰cie panowie na luz, bo ja te偶 zaczyna艂em te偶 walczy艂em a z niekt贸rymi to nic nie da艂o. Jeste艣my tu 偶eby ma艂e b艂臋dy poprawia膰. Oczywiesta! Je偶eli kto艣 wali co chwil臋 b艂臋dy ortograficzne i powtarza si臋 to nagminnie to mo偶na mu delikatnie przypier^oli膰 banem. Nie b膮d藕my k^tasami bo nie ma co przesadza膰 w jedn膮 i drug膮 strone.

_________________
T P S k&rwa! xD Specjalysta, znafca, cz艂onek 艂awy oburzonych. xD
"Dla klyenta wszystko, nawet ukurzy膰 moge."



G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 53 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nast臋pna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 3 go艣ci


Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne u偶ytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net