Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 28 mar 2024, o 11:44

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 53 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nast臋pna strona
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 4 mar 2015, o 00:25 
ModTeam
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 18 pa藕 2009, o 08:49
Posty: 1227
Lokalizacja: L臋dziny
Pochwa艂y: 9
Pojazd: Ogar 200, Aprilia Leonardo 150
GG: 8090211
Wojew贸dztwo: 艢l膮skie
Dziadku zn贸w p艂aczesz, 偶e dosta艂e艣 bana za pisowni臋.. A czy przypadkiem nie ostrzega艂em? Czepiacie si臋,偶e mo偶na ostrzega膰.. Owszem mo偶na, lecz jak d艂ugo? Sam jeste艣 tego 偶ywym przyk艂adem...

Plusminus s艂usznie zauwa偶y艂 zdanie napisane przeze mnie, kt贸re pisa艂em w po艣piechu.. Jednak jedynym b艂臋dem - do kt贸rego mo偶na by si臋 doczepi膰 - jest sk艂adnia.. A zar贸wno ja jak i inni (nadgorliwi waszym zdaniem) admini/modzi nie przyk艂adamy szczeg贸lnej wagi do tego, gdy偶 to a偶 tak nie razi w oczy jak b艂臋dy ortograficzne.. Wi臋c przyk艂ad ten nic tutaj zbytnio nie wnosi.. ;-)



Ostatni膮 rzecz膮 jak膮 chc臋 napisa膰 w tym w膮tku to fakt, 偶e przynajmniej ja odpuszcz臋 je偶eli chodzi o zdj臋cia i linki do serwisu youtube. B艂臋dy ortograficzne b臋d膮 dalej nagradzane..



OJS napisa艂(a):
Narzekacie na surowo艣膰 na forum? Przypomnijcie sobie czasy kiedy zaczynali艣cie przygod臋 z forum (dot. starszych u偶ytkownik贸w)... Nie jedni korzystali z modemu lub nisko przepustowego 艂膮cza. Doceniali艣cie ka偶d膮 mo偶liwo艣膰 podzielenia si臋 informacjami z innymi u偶ytkownikami. Teraz jest to tak pospolite 偶e ludzie pisz膮 byle szybko, byle du偶o i jak najmniej sensownie. Surowo艣膰 moderator贸w jest wskazana, nikt nie zamierza tu wychowywa膰 "bezstresowo". Sami wiecie jakby forum wtedy wygl膮da艂o.
Pozdrawiam i 偶ycz臋 mi艂ego (regulaminowego) korzystania z forum



Pozdrawiam.


PS: Bardzo Ci臋 prosz臋 Dziadku aby艣 przytoczy艂 tutaj zdanie/fakt, w kt贸rym wymuszam na Tobie podpis.

_________________


Apka na fejsie: https://www.facebook.com/apriliars125gsbydziku/?ref=hl


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 4 mar 2015, o 00:41 
VIP
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 1 gru 2007, o 19:46
Posty: 1210
Lokalizacja: Wodzierady
Pochwa艂y: 3
Pojazd: Honda ns1/ ogar200
Honda Civic

GG: 3916266
Wojew贸dztwo: 艁贸dzkie
a co je偶eli nie ma powa偶nych b艂臋d贸w ortograficznych, bezproblemowo mo偶na odczyta膰 sens a po prostu nie ma polskich znak贸w, sami u偶ytkownicy tu zauwa偶yli ze nie u偶ywam ich a sens jest zachowany bez problemu


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 4 mar 2015, o 01:18 
Weteran
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 31 lip 2012, o 19:25
Posty: 848
Lokalizacja: Zadupie...kaj艣 pod Olkuszem
Pochwa艂y: 7
Pojazd: Ford
GG: 23883780
Wojew贸dztwo: Ma艂opolskie
Je偶eli nie ma polskich znak贸w to po prostu wkurza, co z tego, 偶e sens zrozumiesz jak uj Cie strzela? To tak jakbym napisa艂 "jade nad mo偶e" albo "pomurzcie mi proszem" sens zrozumia艂e艣? Zrozumia艂e艣, ale jednak nie mi艂o si臋 czyta, w oczy kole. Z brakiem polskich znak贸w jest podobnie.

_________________
Nic na si艂臋, wszystko m艂otkiem :D


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 4 mar 2015, o 01:59 
VIP
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 1 gru 2007, o 19:46
Posty: 1210
Lokalizacja: Wodzierady
Pochwa艂y: 3
Pojazd: Honda ns1/ ogar200
Honda Civic

GG: 3916266
Wojew贸dztwo: 艁贸dzkie
to akurat sprawa indywidualna co kogo wkurza a co nie, te przyk艂ady kt贸re da艂e艣 to przyk艂ad totalnego debilizmu ortograficznego


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 4 mar 2015, o 02:15 
Weteran
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 3 kwi 2010, o 10:47
Posty: 460
Lokalizacja: W艂oc艂awek
Pochwa艂y: 15
Pojazd: Nissan Almera n15 1.4
GG: 13105693
Wojew贸dztwo: Kuj.-pom.
Nie rozumiem, przez ponad 6 lat jak jestem na tym forum, nigdy nie by艂o wi臋kszych problem贸w z poprawno艣ci膮 pisowni u偶ytkownik贸w, bynajmniej nie przypominam sobie, a teraz nagle nie wiadomo co, no ale trudno jak ju偶 ustalili艣cie ganianie nas za przecinki i kropki to trzeba si臋 dostosowa膰. Z reszt膮 s膮 powa偶niejsze problemy na tym 艣wiecie od przecink贸w i kropek na forum o ogarach.

_________________
Pozdrawiam, Mich ;]


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 4 mar 2015, o 02:34 
VIP
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 1 gru 2007, o 19:46
Posty: 1210
Lokalizacja: Wodzierady
Pochwa艂y: 3
Pojazd: Honda ns1/ ogar200
Honda Civic

GG: 3916266
Wojew贸dztwo: 艁贸dzkie
Mich napisa艂(a):
Nie rozumiem, przez ponad 6 lat jak jestem na tym forum, nigdy nie by艂o wi臋kszych problem贸w z poprawno艣ci膮 pisowni u偶ytkownik贸w, bynajmniej nie przypominam sobie, a teraz nagle nie wiadomo co, no ale trudno jak ju偶 ustalili艣cie ganianie nas za przecinki i kropki to trzeba si臋 dostosowa膰. Z reszt膮 s膮 powa偶niejsze problemy na tym 艣wiecie od przecink贸w i kropek na forum o ogarach.



no bo przez tyle lat kt贸re jestem na forum nikomu nie przeszkadza艂o to jak pisze, nawet OJS sam przymyka艂 oko na to bo zna艂 mnie i wiedzia艂 ze zawsze pisz臋 z sensem i ogarem. Dziwne ze forum przez to nie upad艂o, zw艂aszcza gdy kto艣 taki jak ja pe艂ni艂 funkcje moderatora.... a偶 nagle pojawili si臋 "m艂odzi" gniewni kt贸rzy chc膮 zmieni膰 co艣 co nie wp艂ywa znacz膮co na forum (zw艂aszcza bior膮c pod uwag臋 fakt w ilu tematach jestem aktywny) i jest masa problem贸w. Co do tematu Dziadka, napisa艂 wyra藕nie ze ma utrudniony dost臋p do polskich znak贸w nie tylko przez to 偶e korzysta z telefonu ale g艂贸wnie dlatego ze mieszka w UK a wy oczywi艣cie zamiast pomy艣le膰 czepiacie si臋 tematu telefonu....
Forum nie upada przez j臋zyk i pisownie tylko przez poziom intelektualny wi臋kszo艣ci u偶ytkownik贸w

dziku, ca艂e twoje zachowanie wymusza na Danielu podpis taki jaki ma. Swoja drog膮 jako moderator chyba sam powiniene艣 mie膰 taki kt贸ry nie obra偶a nikogo z osobna ani 偶adnej grupy na forum kt贸re moderujesz kt贸rego uwa偶asz si臋 zbawicielem i stra偶nikiem...


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 4 mar 2015, o 09:10 
VIP
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 10 lip 2011, o 21:32
Posty: 2123
Lokalizacja: [SD] D膮browa G贸rnicza
Pochwa艂y: 13
Pojazd: Fiat Cinquecento 704 Top Young FOS Azzurro Ischia
GG: 7951300
Wojew贸dztwo: 艢l膮skie
Teo, czy wstawianie zdj臋膰 w hsimg, dodawanie tag贸w do nazwy tematu, zaczynanie zdania wielka liter膮 i stosowanie polskich znak贸w sprawiaj膮 Ci trudno艣膰? Forum to nie fb, gg, gdzie pisze si臋 na szybko, ka偶dy post na forum powinien by膰 zgodny z zasadami ortografii, przynajmniej mi si臋 tak wydaje.


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 4 mar 2015, o 09:20 
Weteran
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 31 lip 2012, o 19:25
Posty: 848
Lokalizacja: Zadupie...kaj艣 pod Olkuszem
Pochwa艂y: 7
Pojazd: Ford
GG: 23883780
Wojew贸dztwo: Ma艂opolskie
Teo, ja si臋 z Tob膮 zgadzam, Dziadek wyra藕nie napisa艂, 偶e na utrudniony dost臋p, moderatorzy wi臋c na niego przymykali oko, po prostu poprawiali i tyle. Ale jak zacz膮艂 jedno zdanie pisa膰 poprawnie, a kolejne z mas膮 b艂臋d贸w to to ju偶 jest chamstwo wobec moderacji.

_________________
Nic na si艂臋, wszystko m艂otkiem :D


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 4 mar 2015, o 10:29 
VIP
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 1 gru 2007, o 19:46
Posty: 1210
Lokalizacja: Wodzierady
Pochwa艂y: 3
Pojazd: Honda ns1/ ogar200
Honda Civic

GG: 3916266
Wojew贸dztwo: 艁贸dzkie
Lukar_Veluna napisa艂(a):
Teo, czy wstawianie zdj臋膰 w hsimg, dodawanie tag贸w do nazwy tematu, zaczynanie zdania wielka liter膮 i stosowanie polskich znak贸w sprawiaj膮 Ci trudno艣膰? Forum to nie fb, gg, gdzie pisze si臋 na szybko, ka偶dy
post na forum powinien by膰 zgodny z zasadami ortografii, przynajmniej mi si臋 tak wydaje.


znaczniki juz wyjasnia艂em czemu ich nie u偶ywam, taga zapomnialem za co wystarczy艂 by warn a nie ban, polskich znak贸w gdy mam wi臋cej czasu u偶ywam ale najcz臋艣ciej pisze na szybko


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 4 mar 2015, o 12:34 
Weteran
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 6 lip 2009, o 18:07
Posty: 666
Lokalizacja: Jaworzno
Pochwa艂y: 4
Pojazd: Ogar 200, Kawasaki KX 125
GG: 10972302
Wojew贸dztwo: 艢l膮skie
Sorry, ale wi臋kszo艣膰 u偶ytkownik贸w motoroweru to w 80% m艂odzie偶 w wieku 13-17 lat, a chcecie od nich wymaga膰 nie wiadomo co, to nie forum motocyklist贸w tylko motorower贸w i z tego te偶 trzeba zda膰 sobie sprawe :) A za艂o偶e, 偶e s膮 i m艂odsi 9-13 lat, bo sam pami臋tam jak mia艂em komarka w tym wieku :)

_________________
http://tomaszgs.cba.pl/ - old new tuning :P

https://www.facebook.com/pages/Motorowe ... 0370470196


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 53 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nast臋pna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 2 go艣ci


Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne u偶ytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net