Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 28 mar 2024, o 16:30

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 53 ]  Przejd藕 na stron臋 1, 2, 3, 4, 5, 6  Nast臋pna strona
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 1 mar 2015, o 22:31 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 27 gru 2010, o 22:02
Posty: 1943
Lokalizacja: Welshpool/Bydgoszcz
Pochwa艂y: 11
Pojazd: VW Golf MK7
Romet 50 T-1

GG: 6929446
Wojew贸dztwo: Zagranica
Mam, uwag臋 do JA/mod贸w tego forum, bo pewnie Ojs w艂asnym tworem przesta艂 interesowa膰.
Przez d艂ugi czas by艂 spok贸j, poprzednia ekipa dzia艂a艂a sprawniej.
Nowa ekipa strasznie si臋 zradykalizowaa je艣li chodzi o forum...
Ok dwa tygodnie temu dosta艂em ban Kinder niespodziank臋, nie wiedz膮c od kogo i za co... Nie byo notki. Musia艂em si臋 przebi膰 przez dug list臋 zbanowanych by dowiedzie膰 si臋 od kogo. Zanim si臋 dowiedzia艂em, e ban by艂 za b艂臋dn pisownie ban zd膮偶y艂 min膮膰.. Nie mam mo偶liwo艣ci stosowa膰 si臋 do prawid艂owej pisowni korzystaj膮c z kilku calowego ekranu, nie mam PC bo chwilowo nie mam PC, mam wa偶niejsze wydatki p贸ki co. Nie tylko ja jestem n臋kany, wieluuu forumowicz贸w pisze na smartwonie i ma podobny problem z modami. Dzi艣 zauwa偶y艂em, e teo dosta bana za brak tagw... No prosz臋 was poza tym wrzucaj膮c link do filmiku bez skryptu[youtube][/youtube] zn贸w mi gro偶ono palcem.... "Ostatnio edytowano 1 mar 2015, o 19:39 przez dziku203, 艂膮cznie edytowano 2 razy
Linki na youtube inaczej wstawiamy - warn!
"
Tak bd grubym paluchem nakierowa kursor pomi臋dzy nawiasy.... Dziaacie po to by usprawni forum? Czy po to by nas kara bo do tego si prowadzi... Jest litera prawa ale jest i te duch prawa... Zbieracie bany jak trofera prawie 600'zbanowanych w imi臋 czego? Wi臋kszo艣膰 kont pewnie jest juz dawno porzucona przy takiej ilo艣ci dobra jest amnestia no chyba, e naprawd kto艣 podpad艂, w ka偶dym razie, je艣li jeste艣 modem/adminem po to by userw kara膰 warnami czy banami zrezygnuj z funkcji.

Pochwa艂y przyznane za posta: 3

_________________
Opel Astra H 1.8->Obrazek

PSN


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 1 mar 2015, o 22:41 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 31 sty 2013, o 13:13
Posty: 918
Pochwa艂y: 20
Pojazd: ...
GG: 997
Wojew贸dztwo: Lubelskie
Nie popieram. Pisz臋 cz臋sto i z PC i ze smartfona, nie stanowi to dla mnie (i wielu innych) problemu wciska膰 czasem shift i alt. Nie rozumiem, dlaczego mia艂yby by膰 na to z艂agodzenia.
Wym贸wka z grubymi palcami to ch.j nie wym贸wka, mog臋 pisa膰 smsy w r臋kawicach w smarze a i tak b臋d臋 u偶ywa艂 polskich znak贸w, bo po co艣 one s膮. Jak mawia艂 prof. Bralczyk "Piszcie polskie znaki. Jest r贸偶nica, czy robisz komu艣 lask臋, czy 艂ask臋."
A w smartfonach do przesuwania kursora pojawia si臋 taki specjalny "kwadracik" dla wygody wykonywania tej偶e czynno艣ci. Skoro masz takie parcie na pisanie na forum (zwykle od sensu), to miej parcie na u偶ywanie POLSKICH znak贸w, bo forum jest POLSKIE. A administracji nie powinno interesowa膰, 偶e siedzisz w UK/Niemczech/innym Bangladeszu i Twoja laska/szefowa/matka/偶ona jest Niemk膮/Szwedk膮/Bu艂gark膮/Rusk膮 i dlatego piszesz jak kaleka.

Pozdrawiam.

_________________
Jest: Jawa 50 typ 20p, WSK (125) M06B3, Yamaha YM 50 Breeze, FSO Polonez Caro 1.6GLi, Daewoo-FSO Polonez Kombi 1.6MPi.


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 1 mar 2015, o 22:43 
VIP
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 15 lis 2009, o 20:54
Posty: 3118
Lokalizacja: Bytom
Pochwa艂y: 29
Pojazd: Honda VFR 750
Volvo V70 2.4 D5

GG: 6605823
Wojew贸dztwo: 艢l膮skie
Corei napisa艂(a):
Nie popieram. Pisz臋 cz臋sto i z PC i ze smartfona, nie stanowi to dla mnie (i wielu innych) problemu wciska膰 czasem shift i alt. Nie rozumiem, dlaczego mia艂yby by膰 na to z艂agodzenia.
Wym贸wka z grubymi palcami to ch.j nie wym贸wka, mog臋 pisa膰 smsy w r臋kawicach w smarze a i tak b臋d臋 u偶ywa艂 polskich znak贸w, bo po co艣 one s膮. Jak mawia艂 prof. Bralczyk "Piszcie polskie znaki. Jest r贸偶nica, czy robisz komu艣 lask臋, czy 艂ask臋."
A w smartfonach do przesuwania kursora pojawia si臋 taki specjalny "kwadracik" dla wygody wykonywania tej偶e czynno艣ci. Skoro masz takie parcie na pisanie na forum (zwykle od sensu), to miej parcie na u偶ywanie POLSKICH znak贸w, bo forum jest POLSKIE. A administracji nie powinno interesowa膰, 偶e siedzisz w UK/Niemczech/innym Bangladeszu i Twoja laska/szefowa/matka/偶ona jest Niemk膮/Szwedk膮/Bu艂gark膮/Rusk膮 i dlatego piszesz jak kaleka.

Pozdrawiam.


Dodam jeszcze drogi Dziadku 偶e jak Ci co艣 nie pasuje to id藕 i nie wracaj po raz tysi臋czny.


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 1 mar 2015, o 22:45 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 31 sty 2013, o 13:13
Posty: 918
Pochwa艂y: 20
Pojazd: ...
GG: 997
Wojew贸dztwo: Lubelskie
TheWojciech68 napisa艂(a):

Dodam jeszcze drogi Dziadku 偶e jak Ci co艣 nie pasuje to id藕 i nie wracaj po raz tysi臋czny.


xMilion.
To nie jest Twoje forum, nikt nie b臋dzie si臋 Tobie podporz膮dkowywa艂.

_________________
Jest: Jawa 50 typ 20p, WSK (125) M06B3, Yamaha YM 50 Breeze, FSO Polonez Caro 1.6GLi, Daewoo-FSO Polonez Kombi 1.6MPi.


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 1 mar 2015, o 22:45 
Weteran
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 31 lip 2012, o 19:25
Posty: 848
Lokalizacja: Zadupie...kaj艣 pod Olkuszem
Pochwa艂y: 7
Pojazd: Ford
GG: 23883780
Wojew贸dztwo: Ma艂opolskie
W stu procentach popieram Corei'a, tych samych argument贸w u偶ywa艂em nie raz, nie trafia jak wida膰...

_________________
Nic na si艂臋, wszystko m艂otkiem :D


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 1 mar 2015, o 22:45 
ModTeam
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 18 pa藕 2009, o 08:49
Posty: 1227
Lokalizacja: L臋dziny
Pochwa艂y: 9
Pojazd: Ogar 200, Aprilia Leonardo 150
GG: 8090211
Wojew贸dztwo: 艢l膮skie
Cytuj:
"Poprzednia ekipa dzia艂a艂a sprawniej."


Bo nie zwraca艂a zupe艂nie uwagi na pisowni臋 innych user贸w - czyt. mia艂a to w du*ie?

Cytuj:
Zanim si臋 dowiedzia艂em, 偶e ban by艂 za b艂臋dn膮 pisownie ban zd膮偶y艂 min膮膰..


Nie ma problemu.. Wyd艂u偶ymy okres przy najbli偶szej okazji - a ta zdaje si臋 zbli偶a膰 baaardzo du偶ymi krokami..

Cytuj:
Nie mam mo偶liwo艣ci stosowa膰 si臋 do prawid艂owej pisowni korzystaj膮c z kilku calowego ekranu


Nie ra艅 mnie i innych u偶ytkownik贸w dobrze? Wyraz "niespodziank臋" napisa艂e艣 bezb艂臋dnie, ale na wyraz "b臋d臋" brak艂o ju偶 si艂 lub ekranik si臋 zmniejszy艂 o kolejne cale tak? O pisaniu zda艅 z wielkiej litery ju偶 nie wspomn臋.. Nie pisz wi臋c takich dyrdyma艂贸w bo pr贸bujesz si臋 broni膰 r臋kami i nogami na wszystkie sposoby.. Najpierw by艂o, 偶e tam w tej Anglii nie masz polskich znak贸w - ok przymkn膮艂em oko.. Ale jak widz臋 taki tekst jak powy偶ej to a偶 mnie szlak trafia.. Teraz pr贸bujesz si臋 broni膰 nasz膮 nadgorliwo艣ci膮.. Jak my艣lisz? Po co s膮 tagi i skrypty?

Cytuj:
zn贸w mi gro偶ono palcem


Poka偶 mi ten palec, a sam osobi艣cie go utn臋....

Cytuj:
Dzia艂acie po to by usprawni膰 forum? Czy po to by nas kara膰 bo do tego si臋 prowadzi


Cytuj:
w ka偶dym razie, je艣li jeste艣 modem/adminem po to by user贸w kara膰 warnami czy banami zrezygnuj z funkcji.


Nie kurde... Jestem moderatorem po to by dawa膰 dyplomy i medale za niestosowanie si臋 do og贸lnych zasad panuj膮cych na forum....

_________________


Apka na fejsie: https://www.facebook.com/apriliars125gsbydziku/?ref=hl


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 1 mar 2015, o 23:35 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 27 gru 2010, o 22:02
Posty: 1943
Lokalizacja: Welshpool/Bydgoszcz
Pochwa艂y: 11
Pojazd: VW Golf MK7
Romet 50 T-1

GG: 6929446
Wojew贸dztwo: Zagranica
Corei napisa艂(a):
Nie popieram. Pisz臋 cz臋sto i z PC i ze smartfona, nie stanowi to dla mnie (i wielu innych) problemu wciska膰 czasem shift i alt. Nie rozumiem, dlaczego mia艂yby by膰 na to z艂agodzenia.
Wym贸wka z grubymi palcami to ch.j nie wym贸wka, mog臋 pisa膰 smsy w r臋kawicach w smarze a i tak b臋d臋 u偶ywa艂 polskich znak贸w, bo po co艣 one s膮. Jak mawia艂 prof. Bralczyk "Piszcie polskie znaki. Jest r贸偶nica, czy robisz komu艣 lask臋, czy 艂ask臋."
A w smartfonach do przesuwania kursora pojawia si臋 taki specjalny "kwadracik" dla wygody wykonywania tej偶e czynno艣ci. Skoro masz takie parcie na pisanie na forum (zwykle od sensu), to miej parcie na u偶ywanie POLSKICH znak贸w, bo forum jest POLSKIE. A administracji nie powinno interesowa膰, 偶e siedzisz w UK/Niemczech/innym Bangladeszu i Twoja laska/szefowa/matka/偶ona jest Niemk膮/Szwedk膮/Bu艂gark膮/Rusk膮 i dlatego piszesz jak kaleka.

Pozdrawiam.

Ja tylko prosz臋 o spuszczenie z tonu. By艂o wcze艣niej dobrze po co ludziom robi膰 pod grke. Rodzaj贸w smartwonw jest mn贸stwo, brak mobilnej wersji forum sprawia, e wiele telefon贸w si臋 przywiesza. wi臋c trudno jest sterowa膰 kursorem. Dwa np u mnie jest permanentnie w艂膮czona autokorekta, ktora cz臋sto zamienia mi s艂owa.
Jesli ciebie nie obchodzi dyskusja ze mn膮 nie musisz ze mn膮 rozmawia膰. Mnie nie interesuje np to, e przyczyn twojej codziennej frustracji na forum jest fakt i ojciec ci臋 maltretowal dlatego z Tob na ogl nie dyskutuje.
Forum nie jest plebiscytem polskiej pisowni a medium do szybkiej wymiany informacji.

_________________
Opel Astra H 1.8->Obrazek

PSN


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 1 mar 2015, o 23:37 
VIP
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 10 lip 2011, o 21:32
Posty: 2123
Lokalizacja: [SD] D膮browa G贸rnicza
Pochwa艂y: 13
Pojazd: Fiat Cinquecento 704 Top Young FOS Azzurro Ischia
GG: 7951300
Wojew贸dztwo: 艢l膮skie
Teo dosta艂 za pisowni臋, tagi i brak hsimg, jest na forum do艣膰 d艂ugo, wi臋c powinien wiedzie膰, co z czym si臋 je. Upomnienia s艂owne w wi臋kszo艣ci przypadk贸w nie daj膮 rezultatu, wi臋c jeste艣my zmuszeni do karania.. Nikt nikogo tutaj si艂膮 nie trzyma, Ciebie jeszcze zrozumiem, UK i te sprawy, ale nie wstawianie zdj臋膰 w hsimg, czy brak tag贸w, o rozpoczynaniu zdania ma艂膮 liter膮 nie wspomn臋, jest brakiem szacunku do innych u偶ytkownik贸w i do ModTeam/J@, kt贸rzy musz膮 to potem poprawia膰 i niestety kara膰 banicj膮.


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 1 mar 2015, o 23:45 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 27 gru 2010, o 22:02
Posty: 1943
Lokalizacja: Welshpool/Bydgoszcz
Pochwa艂y: 11
Pojazd: VW Golf MK7
Romet 50 T-1

GG: 6929446
Wojew贸dztwo: Zagranica
Gdyby trzyma膰 si臋 regulaminu co do litery 3/4 userw - w tym ja - dawno by std wylecia艂a.... Takie s膮 fakty... Sami modzi na wiele sobie tu pozwalaj膮..... Proste spuszczenie z tonu, moderacja przyjazna dla userw a banowa za wi臋ksze przewinienia. Pomy艣lcie te偶 nad mobiln wersj forum...
A teo odk膮d tu jest pisa艂 posty jak pisa艂 i dopiero po 7 latach dosta bana? No ogarnijcie si臋 parodia jaka xD

_________________
Opel Astra H 1.8->Obrazek

PSN


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 1 mar 2015, o 23:46 
VIP
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 10 lip 2011, o 21:32
Posty: 2123
Lokalizacja: [SD] D膮browa G贸rnicza
Pochwa艂y: 13
Pojazd: Fiat Cinquecento 704 Top Young FOS Azzurro Ischia
GG: 7951300
Wojew贸dztwo: 艢l膮skie
"Daj palec, a we藕mie ca艂膮 r臋k臋."


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 53 ]  Przejd藕 na stron臋 1, 2, 3, 4, 5, 6  Nast臋pna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 3 go艣ci


Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne u偶ytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net