Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 27 kwi 2024, o 14:12

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utw贸rz nowy w膮tek Ten w膮tek jest zablokowany. Nie mo偶esz w nim pisa膰 ani edytowa膰 post贸w.  [ Posty: 28 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2, 3  Nast臋pna strona
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 10 lip 2010, o 21:32 
VIP
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 5 sie 2009, o 16:07
Posty: 434
Lokalizacja: 艁owicz
Pochwa艂y: 7
Pojazd: Ogar 200 84'
Honda CB500, Honda Civic V

GG: 0
Wojew贸dztwo: 艁贸dzkie
rometlove, poczekaj chocia偶 na wypowied藕 OJS'a.

_________________
Pozdrawiam!


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 10 lip 2010, o 21:32 
No to id藕 a nie tworzysz tutaj ci膮g kilku post贸w o tym samym.... Og贸lnie to z tego co widz臋 kolejny temat do nabijania post贸w...


G贸ra
  
 
PostNapisane: 10 lip 2010, o 22:28 
rometlove napisa艂(a):
Przykro mi, ale nie dam si臋 tak bardzo upokarza膰.

A kto tu m贸wi o upokarzaniu? Po prostu wyrazi艂em opini臋, 偶e na vipa nie zas艂ugujesz. Poza tym porz膮dek w vipach by艂o trzeba dawno zrobi膰. Nie rozklejaj si臋 bo to tylko g艂upia ranga nic wi臋cej. Tyle, 偶e zasady przyjmowania jej powinny by膰 na r贸wnych zasadach i o to mi chodzi, 偶e je艣li ty zas艂ugujesz to tak samo jak ty powinien dosta膰 vipa Knypas. Nie obrazi艂em ci臋, nie upokorzy艂em.
Kamiak
Neon
Witeq
a nawet Mozgi vipa straci艂 i wszyscy jako艣 nie ubolewali.


G贸ra
  
 
PostNapisane: 10 lip 2010, o 22:35 
ModTeam
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 13 lip 2009, o 10:32
Posty: 5982
Lokalizacja: Brzesko
Pochwa艂y: 19
Pojazd: Zaciung
GG: 10910980
Wojew贸dztwo: Ma艂opolskie
Kolego nikt Ci臋 nie upokarza tylko zdaniem Dziadka,nie zas艂u偶y艂e艣 偶eby jeszcze zosta膰 VIP-em,bo s膮 bardziej zas艂u偶eni dla forum.

_________________
Albo Bokiem Albo Wcale...
Jestem tu od nadawania sprawom toku, Od wykonywania i wydawania na nie wyroku...

Stary Romeciarz:
"Myslisz dlaczego nasz znajomy KomoBrono napisal bul? Bo Ruzga sobie smiechnac chcial."

"Z buta buta buta wje偶d偶am mk艂y pas jednym szczalem i zapinam dalej, p贸藕niej jad臋 jad臋 i 偶ar贸wke w lapmie pale a palczaste gna dalej."

"Odda艂bym wszystkie posty, za jeden Kaptajna..."


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 10 lip 2010, o 22:37 
VIP
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 11 lip 2009, o 22:28
Posty: 446
Pochwa艂y: 17
Pojazd: Romet Ogar 200, WSK M06B3
GG: 13472410
Wojew贸dztwo: Mazowieckie
Niegdy艣 uwa偶a艂em 偶e Knypas to nabijacz post贸w. Jednak teraz widz臋 偶e jednak nie pisze bez sensu i nie jest obra偶alski, a jego posty mo偶na postawi膰 na wz贸r: bez b艂臋d贸w ort, sensowne, wida膰 偶e si臋 stara pom贸c. Co do rometlove to to nawet nie znam go dobrze na tyle, aby m贸c go oceni膰

_________________
Pozdrawiam.

Obrazek

ObrazekPisz臋 poprawnie po polsku.


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 10 lip 2010, o 22:39 
Weteran
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 26 lip 2009, o 19:18
Posty: 1208
Lokalizacja: W艂oc艂awek
Pochwa艂y: 31
Pojazd: nogi :)
GG: 20099108
Wojew贸dztwo: Kuj.-pom.
Te偶 s膮dze, 偶e dawanie VIP-贸w powinno by膰 przemy艣lane, a co do rometlove to zgadzam si臋 偶e nie nale偶y mu si臋 narazie ta ranga... A co do Knypas-a mo偶na da膰 mu Vip-a, zas艂u偶y艂 ch艂opak :)

_________________
Patrz w lusterka ! Motocykle s膮 wsz臋dzie !


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 10 lip 2010, o 22:40 
ModTeam
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 13 lip 2009, o 10:32
Posty: 5982
Lokalizacja: Brzesko
Pochwa艂y: 19
Pojazd: Zaciung
GG: 10910980
Wojew贸dztwo: Ma艂opolskie
Ponad 1800 post贸w i prawie wszystkie na temat to VIP si臋 nale偶y :)

_________________
Albo Bokiem Albo Wcale...
Jestem tu od nadawania sprawom toku, Od wykonywania i wydawania na nie wyroku...

Stary Romeciarz:
"Myslisz dlaczego nasz znajomy KomoBrono napisal bul? Bo Ruzga sobie smiechnac chcial."

"Z buta buta buta wje偶d偶am mk艂y pas jednym szczalem i zapinam dalej, p贸藕niej jad臋 jad臋 i 偶ar贸wke w lapmie pale a palczaste gna dalej."

"Odda艂bym wszystkie posty, za jeden Kaptajna..."


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 10 lip 2010, o 22:42 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 6 wrz 2009, o 20:13
Posty: 237
Pochwa艂y: 4
Pojazd: Romet Ogar 200, Honda SFX
GG: 0
Wojew贸dztwo: Podkarpackie
rometlove napisa艂(a):
Przykro mi, ale nie dam si臋 tak bardzo upokarza膰.

呕ycie Ci臋 jeszcze nie raz upokorzy i to nie w tak 艂agodny spos贸b.. Nie ma si臋 o co obra偶a膰.


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 10 lip 2010, o 22:43 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 14 cze 2009, o 12:26
Posty: 120
Lokalizacja: K艂odzko
Pochwa艂y: 2
Pojazd: Romet Ogar 200
GG: 10605334
Wojew贸dztwo: Dolno艣l膮skie
My艣l臋 偶e nie powinienem si臋 na ten temat , ale robi臋 to poniewa偶 le偶y mi na sercu dobro tego forum i chcia艂bym by si臋 rozwija艂o , ale nie :cenzura: kosztem k艂贸tni o po偶al si臋 bo偶e jakie艣 rangi ja proponuje ustali膰 偶e range vip powinno si臋 przyznawa膰 wedle zasad tzn. range vip mo偶e dosta膰 kto艣 kto ma max. 1 warn , min.12 pochwa艂 , czynnie udziela si臋 na forum przez co najmniej p贸艂 roku i co najwa偶niejsze nie utrudnia pracy forum ( nie zapominajmy 偶e to forum ma pomaga膰 i 艂膮czy膰 pasjonat贸w cudownych maszyn jakie s膮 nasze jedno艣lady i nie tylko ) 8-)

_________________
Knypas napisa艂(a):
Ko艂o 19" z przodu + 3 pkt do lansu Zi膮 !, filtr powietrza przymocowany na pasu od spodni Ojca... Bak zrobiony z kilku konserw, os艂ona na t艂umik z ogrodzenia s膮siada

xD opis zmutowanej Jawki
Postaw sobie cel , daj z siebie wszystko by kolejne pokolenia mog艂y cieszy膰 si臋 twoim pojazdem


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 10 lip 2010, o 22:48 
ju偶 z pochwa艂ami dajmy sobie spok贸j ja ich nie zbieram jak pokemony ;] chyba pomy艣l臋 nad opcj膮 偶eby by艂a mo偶liwo艣膰 wy艂膮czenia licznika pochwa艂 i post贸w... Jak dla mnie niech pozostanie jak jest czyli: Udziela si臋 na forum nie podpada modom, adminom


G贸ra
  
 
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Ten w膮tek jest zablokowany. Nie mo偶esz w nim pisa膰 ani edytowa膰 post贸w.  [ Posty: 28 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2, 3  Nast臋pna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 21 go艣ci


Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne u偶ytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net