Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 26 kwi 2024, o 06:31

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 kwi 2015, o 16:59 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 12:47
Posty: 1263
Lokalizacja: Przedbojewice
Pochwały: 25
Pojazd: Romet Ogar 200 88'
Audi 80 b3 1.8s 90'

GG: 16013509
Województwo: Kuj.-pom.
Ooo Malina, o takie konkrety mi chodziło ;d Toledo miał wujek jak miałem ok 11 lat, podobało mi się, ale niewiele kojarzę, pamiętam tylko że 1.8 miał i wygodne było ;) Teraz miał właśnie 80 b3 1.8 na gaźniku więc ogarniam co i jak, strasznie mi się podobają, wygoda jak na moje gabaryty idealna. Vectrę my mieliśmy, więc wiem jakie są słabe strony tego auta. Golfa nawet nie biorę pod uwagę, prędzej vento ;)
Tomek, czy ty kur*a umiesz czytać? ;d myślisz ze będę się gniotł w tej puszcze po sardynkach z mułem pod maską przez 500km? ;d potrzebuje większe, bo trasy w 4 osoby na pokładzie więc musi być coś miejsca na bagaż a i coś to musi ciągnąć, 1.6 minimum :)

_________________
Autor postu jest autorem postu
Moje maszynki:
Ogar
Mondziak
Astra
Audi 80


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 8 kwi 2015, o 17:51 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2009, o 23:20
Posty: 523
Pochwały: 1
Pojazd: TGB Pegasus
Opel Corsa C
Fiat 126p ELX

GG: 6449315
Województwo: Kuj.-pom.
Kiedyś ludzie na komfort i ilość miejsca nie narzekali podróżując fiatem 126p.
Co do wyboru auta nie nastawiał bym się na nic konkretnego tylko próbował wychaczyć autko no z pierwszej ręki, w jako tako znana historia, bo kupić auto to nie sztuka a widzę, że masz zamiar trzymać autko dłużej niż do roku. To, że się ma 1,6 pod maska to jest demonem prędkości, jednemu kumplowi kiedyś pokazałem że jego 1,6 wciągnęła beznadziejna trzycylindrowa jednostka z niecałym litrem pojemności.

_________________
Opel Corsa C
Obrazek
Keeway Outlook 125
Obrazek
FSM Polski Fiat 126p EL
Obrazek

Mój skuter lata powyżej 100 km/h na seryjnym setup-ie (na pace w dostawczaku)



Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 8 kwi 2015, o 18:03 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 12:47
Posty: 1263
Lokalizacja: Przedbojewice
Pochwały: 25
Pojazd: Romet Ogar 200 88'
Audi 80 b3 1.8s 90'

GG: 16013509
Województwo: Kuj.-pom.
Po prostu nie nastawiam się na jeden model, bo to bez sensu, tylko zastanawiam w jakim zakresie wybierać, wezmę oczywiście nie to na co się uprę bo będzie mi się podobać, a raczej coś w najlepszym stosunku stanu do ceny ;) Nie chodzi mi o demona prędkości, a raczej o coś co wytrzyma w trasie bez męki, a co do tej sytuacji, to myślę że stosunek mocy do masy tez zrobił swoje ;)

_________________
Autor postu jest autorem postu
Moje maszynki:
Ogar
Mondziak
Astra
Audi 80


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 8 kwi 2015, o 18:44 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2009, o 23:20
Posty: 523
Pochwały: 1
Pojazd: TGB Pegasus
Opel Corsa C
Fiat 126p ELX

GG: 6449315
Województwo: Kuj.-pom.
Tak jak ostatnio był u mnie okolicy Daewoo Espero z 1996 roku od pierwszego właściciela z małym przebiegiem. Na początku chcieli za niego 4 koła co było lekką przesadą a ostatnio był za 2500 złotego i jak bym potrzebował "na już" taniego wozu to bez wahania brałbym ten egzemplarz, więc może w Twoich okolicach też się takie autko znajdzie :)
Co do mojego autka to nie jest niestety za lekkie gdyż ponad tonę waży na marne 58 KM, może jest mułem i podczas wyprzedzania trzeba dwa razy przemyśleć manewr no ale przez ponad 4 lat użytkowania nie mogę złego słowa powiedzieć, jakoś mnie nie zrujnował finansowo ani nie zawiódł w tracie przekulając 70 tysięcy km.
Życzę byś znalazł odpowiednie wozidło dla siebie :)

_________________
Opel Corsa C
Obrazek
Keeway Outlook 125
Obrazek
FSM Polski Fiat 126p EL
Obrazek

Mój skuter lata powyżej 100 km/h na seryjnym setup-ie (na pace w dostawczaku)



Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 8 kwi 2015, o 19:08 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 12:47
Posty: 1263
Lokalizacja: Przedbojewice
Pochwały: 25
Pojazd: Romet Ogar 200 88'
Audi 80 b3 1.8s 90'

GG: 16013509
Województwo: Kuj.-pom.
Po prostu nie sztuka kupić samochód na już, pierwszy lepszy, po to jest ten temat, żeby spotkać się z innymi opiniami, oraz koniec końców wybrać rozsądnie. Mam określone wymagania, wiem jakie modele brać pod uwagę, no i na co zwrócić większą bądź mniejsza uwagę, i o to w tym wszystkim chodzi :)

_________________
Autor postu jest autorem postu
Moje maszynki:
Ogar
Mondziak
Astra
Audi 80


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 8 kwi 2015, o 19:26 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2009, o 23:20
Posty: 523
Pochwały: 1
Pojazd: TGB Pegasus
Opel Corsa C
Fiat 126p ELX

GG: 6449315
Województwo: Kuj.-pom.
Ale tez nie ma co się zamykać na dane modele gdyż na moje lepiej za te same pieniądze kupić np daewoo lanosa znaną historią i w miarę zadbanego niż VW Passata dajmy przykład B3 z nieznaną historią oraz przebiegiem, a wypucowanym jak "psu jajca" :D większość jednak osób woli mieć zajefajne fury jak BMW E46 lecz po zakupie czar pryska jak koszty eksploatacyjne załamują budżet finansowy nie wspominając o jakiejś grubszej awarii.

_________________
Opel Corsa C
Obrazek
Keeway Outlook 125
Obrazek
FSM Polski Fiat 126p EL
Obrazek

Mój skuter lata powyżej 100 km/h na seryjnym setup-ie (na pace w dostawczaku)



Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 8 kwi 2015, o 20:07 
JuniorAdmin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 kwi 2010, o 12:20
Posty: 6315
Lokalizacja: WUR
Pochwały: 28
Pojazd: YYyyy
GG: 0
Województwo: Zachodniopomorskie
Ja bym się nastawił na pasioka b3 albo toledo z 1.8 (chociaż 1.6td czy 1.9 td w nich są naprawde spoko i dają się fajnie podkręcać). Dobre duże auta z możliwością rozwoju wizualnego. ;p

_________________
T P S k&rwa! xD Specjalysta, znafca, członek ławy oburzonych. xD
"Dla klyenta wszystko, nawet ukurzyć moge."



Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 8 kwi 2015, o 21:13 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 maja 2010, o 12:47
Posty: 1263
Lokalizacja: Przedbojewice
Pochwały: 25
Pojazd: Romet Ogar 200 88'
Audi 80 b3 1.8s 90'

GG: 16013509
Województwo: Kuj.-pom.
Niestety diesel się u mnie nie sprawdzi, zbyt krótkie odcinki robię, a trasa raz na pół roku mnie nie ratuje, rozsądniejszym wyborem jest benzyna, przemyślałem wszystkie za i przeciw ;)
Co do przykładowego lanosa, albo i też choćby sieny dajmy na to, to wcale nie wykluczam ich całkowicie ;) Wiadomo, jeśli trafi się dobra okazja, to nie ma nad czym się zastanawiać, wolałbym pewniaka ;) No cóż, o bmw nawet nie myślę, nawet gdyby trafiła się okazja, to i tak nie utrzymałbym tego auta, więc podziękuję ;d Sztuka to wybrać rozsądnie ;d Dzięki za wszystkie rady, przyjdzie zwrot podatku, to ruszam z poszukiwaniami ;d

_________________
Autor postu jest autorem postu
Moje maszynki:
Ogar
Mondziak
Astra
Audi 80


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 10 kwi 2015, o 08:55 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2010, o 22:02
Posty: 1943
Lokalizacja: Welshpool/Bydgoszcz
Pochwały: 11
Pojazd: VW Golf MK7
Romet 50 T-1

GG: 6929446
Województwo: Zagranica
Ja się zgadzam z Błażejem lepiej jest auto kupić z pierwszej reki dlatego jesli niemieckie auto to tylko do Reichu i można coś wyhaczyć znacznie nowszego za symboliczna kwote chec tylko przejechania się jest w czym szukac. Co do starych dieslow nie sa one aż tak nowoczesne by ciezko znaszaly krotkie dystanse o ile nie bedziesz gasic silnika co dwie minuty powinno być ok

_________________
Opel Astra H 1.8->Obrazek

PSN


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net