Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 27 kwi 2024, o 13:57

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 lut 2009, o 00:49 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2008, o 12:30
Posty: 308
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pojazd: Yamaha DT 50 i ogar 200 :)
GG: 0
Województwo: Kuj.-pom.
ADIK 19 napisał(a):
u mnie nie ma już śniegu a dzisiaj jak było już ciemno zawracałem to mi zgasł próbuje odpalić z kopa a nie chce popycha a też nie chce oglądam silnik a to po prostu fajka z świecy mi wypadła wsadziłem odpalam i jadę


Hmm i uważasz to za przygodę ?? ;>

Moja przygoda to po remoncie silnika jesienią bawiłem się motorkiem i postanowiłem postawić go na koło i przejechałem z 60 metrów może i wtyrałem się w samochód który stał na ulicy :oops: W samochodzie pękł tylko zderzak naszczęścię i nikt mnie nie widział xD

I jeszcze miałem taką akcje :D jeżdżę czasem u mnie na ulicy i jest taka stara baba xD no i za każdym razem jak przejadę to się pruję że jej hałasuję i kiedyś jadę i mnie zatrzymuję 3 kolesi dają mi 20 zł i każą wkurzać tą babkę to jeździłem z pół godziny i miałem nie dość że radość z jazdy to jeszcze 20 na paliwo ;P

_________________
Obrazek

http://www.youtube.com/watch?v=oqzTignky58


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 5 lip 2009, o 21:24 
JuniorAdmin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lip 2009, o 22:18
Posty: 4488
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 83
Pojazd: Ogar 200, MZ ETZ 150, Suzuki GSX 250, Volvo V70
GG: 0
Województwo: Wielkopolskie
labi1993 napisał(a):
ADIK 19 napisał(a):
u mnie nie ma już śniegu a dzisiaj jak było już ciemno zawracałem to mi zgasł próbuje odpalić z kopa a nie chce popycha a też nie chce oglądam silnik a to po prostu fajka z świecy mi wypadła wsadziłem odpalam i jadę


Hmm i uważasz to za przygodę ?? ;>

Moja przygoda to po remoncie silnika jesienią bawiłem się motorkiem i postanowiłem postawić go na koło i przejechałem z 60 metrów może i wtyrałem się w samochód który stał na ulicy :oops: W samochodzie pękł tylko zderzak naszczęścię i nikt mnie nie widział xD

I jeszcze miałem taką akcje :D jeżdżę czasem u mnie na ulicy i jest taka stara baba xD no i za każdym razem jak przejadę to się pruję że jej hałasuję i kiedyś jadę i mnie zatrzymuję 3 kolesi dają mi 20 zł i każą wkurzać tą babkę to jeździłem z pół godziny i miałem nie dość że radość z jazdy to jeszcze 20 na paliwo ;P


Ciekawe jaki mieli w tym interes xD


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 5 lut 2010, o 17:58 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lip 2009, o 17:43
Posty: 178
Lokalizacja: okolice Wodzisławia Śląskiego
Pochwały: 3
Pojazd: Ogar200, Motorynka
GG: 9762498
Województwo: Śląskie
Ja dzisiaj jak jechałem do szkoły to na głównym skrzyżowaniu skręcałem w lewo, ale trochę za szybko jechałem, a oponę z przodu mam łysą. Przewróciło mnie na bok, przejechałem bokiem przez drogę aż pod sam chodnik. Stłukło się lusterko i owiewka odarła. I trochę spodnie się odarły. Wstałem, podniosłem ogara, odpaliłem i pojechałem dalej xD .


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 5 lut 2010, o 18:18 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2010, o 21:44
Posty: 13
Pojazd: Romet Ogar
GG: 0
Województwo: Małopolskie
Ja jechałem ostatnio z kolegą na jego jawce ( bo moja na razie na dotarciu). Jedziemy pod górkę, a że na drodze lód to wyrąbaliśmy na bok. Cztery litery sobie potłukłem :-D. Motorkowi tylko bak się przekrzywił, a jakiś facet który przechodził obok wygadywał żeby tak szybko nie jeździć :-P

A na swojej maszynie choć już jeździłem po lodzie to jeszcze nie miałem żadnych wywrotek :)

_________________
Obrazek :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 8 lut 2010, o 22:21 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lut 2010, o 22:05
Posty: 9
Pojazd: Romer Ogar 200 '84, Romet Zetka 50
GG: 3280300
Województwo: Dolnośląskie
Ja jak odebrałem kartę, to jakieś 30 minut później wpakowałbym się w Mercedesa klasy "A". :cenzura: dobrze, że krawężniki były niskie i na chodnik mogłem uciec :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 12 lut 2010, o 19:51 
JuniorAdmin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lip 2009, o 22:18
Posty: 4488
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 83
Pojazd: Ogar 200, MZ ETZ 150, Suzuki GSX 250, Volvo V70
GG: 0
Województwo: Wielkopolskie
Tu piszemy wszystko co jest związane z przeżyciami i ciekawostkami w tą przez niektórych nie lubianą pora roku zwaną Zimą. Może ja zacznę, W pierwszych dniach gdy białej zamarzniętej wody było już dość sporo robiłem kulig moim Romkiem był w stanie uciągnąć jedną parę sanek co i tak mi się wydało dość niezłym osiągnięciem na tak dojechanych pierścieniach ogólnie polecam jazdę w zimie gdy chcemy poćwiczyć reakcje na śliskiej nawierzchni. Jak wiemy Zima ma ogrom wad, trzeba odśnieżać co czasem niesie milionowe straty dla miast , jak za dużo nasypie będą powodzie, ciężko się chodzi, zimno no i co jest najgorsze dla motorowca nie można normalnie jeździć ;( lecz odkryłem jedna zaletę, nie muszę już czekać 15min żeby mi wystygła kawa bądź herbata po prostu wystawiam na chwilę na parapet i już jest zdatna do spożycia lecz to jest pikuś. Później wrzucę filmik z kuligu który jest badziewnej jakości ale zawsze coś :D PISAĆ !!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 12 lut 2010, o 20:08 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lis 2007, o 21:07
Posty: 4555
Lokalizacja: Okolice Pszczyny
Pochwały: 29
Pojazd: Ogar 200, Honda Hornet
GG: 0
Województwo: Śląskie
Ja cebulą wyruszyłem na krótką przejażdżkę... ciężko opanować tak duży motocykl z oponą gładką i do tego pod wpływem zimna twardniejącą jak plastik :) no ale moja pierwsza trasa to było 1000m, następna to już 2000m :)

_________________
www.ogar200.pl
Prawdziwa wiedza i mądrość powinna zawsze iść w parze z pokorą i chęcią pomagania innym

Dziwisz się że na forum nie ma żadnych reklam? Taki był mój cel! Jestem przeciwnikiem komercyjnego internetu! Następną przyczyną takiego stanu rzeczy jest fakt iż niedorzeczne i perfidne jest sprzedawanie czyichś informacji!
ObrazekPiszę poprawnie po polsku.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 12 lut 2010, o 20:25 
JuniorAdmin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lip 2009, o 22:18
Posty: 4488
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 83
Pojazd: Ogar 200, MZ ETZ 150, Suzuki GSX 250, Volvo V70
GG: 0
Województwo: Wielkopolskie
http://w777.wrzuta.pl/film/ajcm1LUBmJs/kulig_rometem sorki za jakość ale kręcone szufladą z aparatem 0.3 VGA... <hahaha>


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 12 lut 2010, o 20:41 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 cze 2009, o 12:29
Posty: 31
Lokalizacja: Narol
Pojazd: Ogar 200
GG: 15827675
Województwo: Podkarpackie
Ja to jak na razie tego roku w zimie nie miałem wypadków na ogarku bo stoi w stodole i chodzę tylko go codziennie przepalać na chwilę ;-)
Ale 2 lata temu jak miałem motorynkę (i uczyłem się jeździć na motorze) chciałem jeździć na motorze w zimę xD no ale normalnie nie dało rady bo tylko koło mieliło a się nie jechało to poprosiłem tata niech mi coś zrobi i wziął trzy krótkie łańcuszki i przyczepił do koła i wtedy jeździło się super ale do czasu...
Gdy ja myślałem że już dobrze umiem jeździć po śniegu rozpędziłem się na drodze koło mnie i jadę sobie na 3 biegu i patrze a tu auto jedzie , a ja niewiele myśląc wcisnąłem hamulec no a że nie wiedziałem co się stanie to dowiedziałem się po fakcie. Motorynka przewróciła się na bok ja spadłem i zostałem na drodze a motorynka walnęła w samochód a co gorsze to jechał sąsiad samochodem i połamał się mu zderzak i wtedy szybko do domu po oszczędności i dałem sąsiadowi 50 zł żeby nie mówił tacie. No i potem bałem się już jeździć zimą xD
Ale teraz czasami lubię sobie pośmigać kółeczka ogarem xD

_________________
Oto mój ogarek
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Rom ... _200/71282


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 12 lut 2010, o 20:58 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 wrz 2009, o 20:13
Posty: 237
Pochwały: 4
Pojazd: Romet Ogar 200, Honda SFX
GG: 0
Województwo: Podkarpackie
Motorynka nie ma seryjnie 3 biegów :)


Ostatnio edytowano 12 lut 2010, o 21:04 przez Fanatyk, łącznie edytowano 1 raz
Piszcie z dużej litery - To jest zdanie!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net