Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 28 mar 2024, o 14:28

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utw贸rz nowy w膮tek Ten w膮tek jest zablokowany. Nie mo偶esz w nim pisa膰 ani edytowa膰 post贸w.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 26 pa藕 2014, o 19:51 
Hej.
Ja zako艅czy艂em ju偶 sezon! :shock: :| Wybra艂em si臋 na d艂ug膮 przeja偶d偶k臋 po mojej okolicy. Po wszystkim Ogarek : zosta艂 zatankowany po korek....opa艂owym .... :idea:, zaparkowany w ciep艂ym miejscu i stoi sobie pod kocykiem :D.
Za艂o偶y艂em ten w膮tek 偶eby pochwali膰 si臋 swoim pierwszym filmem, w艂a艣nie z cz臋艣ci tej ostatniej przeja偶d偶ki tego roku.
http://m.youtube.com/watch?v=Fbnw6UFpT60
Wy te偶 chwalcie si臋 swoimi filmami z zako艅czeniA sezonu i nie tylko !
Pozdro!
Ps. je艣li w tym dziale nie pasuje to prosz臋 o przeniesienie do hydeparku .


Ostatnio edytowano 25 kwi 2015, o 09:14 przez Nestor, 艂膮cznie edytowano 2 razy

G贸ra
  
 
PostNapisane: 26 pa藕 2014, o 20:55 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 12 cze 2013, o 22:01
Posty: 1084
Lokalizacja: 艁臋czna (LUB)
Pochwa艂y: 17
Pojazd: Simson-DT-chart
Suzuki Katana 50

GG: 0
Wojew贸dztwo: Lubelskie
Jako艣 ten temat mi si臋 kojarzy艂 z "na zakr臋cie tir贸wa wjecha艂a w koleg臋 na ogarze..." a nie z zako艅czeniem sezonu :)
Ja nie ko艅cz臋, bo w zimie najlepiej si臋 je藕dzi ;-)

_________________
Ogar200 [$] - Delta [$] - Yamahosim DT - Pony Pro 50 [$]


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 26 pa藕 2014, o 21:32 
Weteran
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 27 kwi 2011, o 15:38
Posty: 786
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwa艂y: 3
Pojazd: BMW E36 318i Touring
GG: 11623720
Wojew贸dztwo: Kuj.-pom.
A wi臋c co do filmu :

- nie u偶ywaj przej艣膰, dodatk贸w, rozja艣nie艅 itd. z Movie Makera, u偶ywa艂o si臋 ich w telewizji 15 lat temu... w tych czasach wygl膮daj膮 s艂abo.

- Jak ju偶 chcesz przej艣cia to zanikanie filmiku do czarnego i wchodzenie filmiku z czarnego (mam nadziej臋, 偶e zrozumiesz o co chodzi), przechodzenie jednego filmiku w drugi (jeden si臋 艣ciemnia drugi rozja艣nia) lub po prostu ci臋cia bez 偶adnych efekt贸w, tak teraz filmiki wygl膮daj膮 najbardziej profesjonalnie

- wed艂ug mnie troszk臋 za d艂uga cisza na pocz膮tku, muzyka itp. powinny startowa膰 razem z filmikiem. Przez pierwsze kilka sekund my艣la艂em, 偶e YT Ci zablokowa艂 muzyk臋. ^^

- napisy te偶 nie powinny by膰 z tymi efektami z Movie Makera, najlepiej wygl膮daj膮 po prostu bia艂e lub czarne napisy na dole, czcionk膮 mo偶na si臋 pobawi膰. Ale tutaj akurat 藕le nie by艂o, da si臋 prze偶y膰 te napisy, mog艂y by膰 tylko na dole filmiku po prostu, a nie na 艣rodku.

Og贸lnie im wi臋cej bajer贸w tym gorzej to b臋dzie wygl膮da膰. :)

Takie filmiki teraz wygl膮daj膮 najbardziej profejsonalnie i powiniene艣 z tego bra膰 przyk艂ad :





Kr臋膰 jak najwi臋cej i ucz si臋 sk艂ada膰 filmiki a z czasem nauczysz si臋 robi膰 je kozackie :) Powodzenia

_________________
BMW E36 318i Touring - 115 KM - Obrazek

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl ... 516148674/

http://www.youtube.com/user/xRothiusx?feature=mhee


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 27 pa藕 2014, o 07:52 
Dzi臋ki za rady Roth! Wiem wiem z czasem zdob臋de do艣wiadczenie, ale jak na pierwszy raz my艣l臋 偶e dobrze wysz艂o :P. W lutym b臋dzie relacja z zakupu i remontu komara !


G贸ra
  
 
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Ten w膮tek jest zablokowany. Nie mo偶esz w nim pisa膰 ani edytowa膰 post贸w.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 1 go艣膰


Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne u偶ytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net