Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 23 kwi 2024, o 18:13

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 30  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 sty 2010, o 13:22 
Romen też masz jakieś powiązania z Bydgoskim Rometem? Czytałem twoje wcześniejsze posty i wiedzę masz całkiem niezłą. Spora część mojej rodziny w romecie Pracowała mile wspominają ten czas pracy Szkoda, że po romecie został tylko wieżowiec :(


Góra
  
 
PostNapisane: 16 sty 2010, o 19:56 
Mam obecnie i miałem wcześniej. Spójrz w pw. Tam trochę napisałem. Publicznie nie chce o tym pisać, bo zasypią mnie pytaniami. Wiem o ZR Romet dużo, a nawet więcej i widzę siebie tu jako ewentualny doradca w sprawach dotyczących Firmy i jej wyrobów.
Jako Bydgoszczanin z Jachcic mógłbyś zorganizować np: zwiedzanie hali montażu motorowerów dla chętnych uczestników tego forum. Będzie to o wiele ciekawsze niż zlot na działce pod Łodzią. Wejście tam (obecnie niemożliwe i stąd post z zagadką - co tam jest obecnie) mógłbym załatwić i oprowadzić "ciekawskich wyznawców romeciarstwa" Pomyśl o tym.


Góra
  
 
PostNapisane: 16 sty 2010, o 20:45 
To by było coś pomysł jest dobry. Tyle , że u mnie z miejscem raz mojej mamie byłoby to nie na rękę dwa mam tylko pod domem 800m kwadratowych no chyba, że zorganizowałbym to na drugiej działce i rozbiłoby się tam namioty. Co do hali rometowskiej wiele chyba z tego nie zostało ale słyszałem, że są jeszcze jakieś tam pozostałości są ogólnie kiedy codziennie przejeżdżam koło tego wieżowca do szkoły przypomina mi się dziadek który zawsze mówił mi , że to jest jedna z największych dum naszego miasta nazwa przystanku nawet była Romet teraz ten budynek niszczeje były plany żeby go zburzyć i wybudować ikęe szczęście , że tak się nie stało jednak jakie będą dalsze losy Rometu? na Reaktywacje zakładu chyba liczyć nie możemy. Romen nic nie przyszło na PW


Góra
  
 
PostNapisane: 16 sty 2010, o 21:19 
Poziom
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 lip 2009, o 22:01
Posty: 59
Pojazd: Ogar 200
GG: 994440
Województwo: Pomorskie
witam ! ja jestem z pomorskiego a dokladnie z chojnic . pisze to teraz bo dopiero wszedlem na kompa po dlugiej przerwie. co do zwiedzania to oczywiscie jestem chetny albo żeby coś zorganizowac to bylo by super

_________________
Ogar 200 jest dwuosobowym pojazdem wyposażonym w silnik Jawa typ 223 produkcji czechosłowackiej.
Produkcję tego motoroweru Zakłady Rowerowe Romet prowadziły w latach 1983-1990.Wobec dużego popytu w Polsce na motorowery dwuosobowe i braku odpowiedniego polskiego silnika, do produkcji motorowerów dwuosobowych zastosowano silnik Jawa 223.

źródło :http://pl.wikipedia.org/wiki/Ogar_(motorower)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 16 sty 2010, o 22:32 
Jak jesteś z Chojnic ,to jesteś jakby z kujawsko-pomorskiego (dawniej)


Góra
  
 
PostNapisane: 16 sty 2010, o 22:36 
a raczej z Bydgoskiego chyba to było największe woj w Polsce xD :) tak mi się zdaje patrząc na stare mapy


Góra
  
 
PostNapisane: 16 sty 2010, o 23:03 
Do Dziadka
Czy jesteś w stanie zająć się tym tematem. Mogę pomóc załatwić wstęp na dawny montaż motorowerów i pokazać całą Firmę . Uczestnicy jadą do Bydgoszczy czym się da nawet furmanką Jeżeli ktoś chce zobaczyć to dojedzie. Nie robisz imprezy po zwiedzaniu, tylko spotkanie na mieście i rozmowy z ludzmi którzy znaczyli coś w tym wydziale. Oczywiście picie piwa przy okazji nikt nie zabroni, a nawet będzie zalecane . Dalej to los pokaże. Czas lato - wakacje.

CZY SĄ CHĘTNI NA TAKĄ IMPREZĘ ?


Góra
  
 
PostNapisane: 17 sty 2010, o 15:19 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 kwi 2009, o 13:37
Posty: 2312
Pochwały: 25
Pojazd: Volverine
GG: 0
Województwo: Pomorskie
Jak najbardziej :D
a z piciem piwa to może za 4 lata xD

_________________
Dziadek: "... dowód na to, że fiat potrafi zrobić lepsze lepsze auto niż typowy golf 4... "
:D Italia Engine Power! :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 17 sty 2010, o 15:40 
Romen z chęcią ja się piszę Mogę ze swojej strony zapenić pole pod namiot i ewentualne dojście do prądu. Gdyby udało się załatwić do rometu było by super porobić wspólne zdjęcia moim zdaniem pogadać o tym zobaczyć romet jest wielki na pewno nikt by się nie nudził :)


Góra
  
 
PostNapisane: 17 sty 2010, o 15:44 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lis 2007, o 21:07
Posty: 4555
Lokalizacja: Okolice Pszczyny
Pochwały: 29
Pojazd: Ogar 200, Honda Hornet
GG: 0
Województwo: Śląskie
ROmen, będzie można fotki strzelać? Przydało by się takie coś do galerii na ogar200.pl ukazać trochę historii :)

_________________
www.ogar200.pl
Prawdziwa wiedza i mądrość powinna zawsze iść w parze z pokorą i chęcią pomagania innym

Dziwisz się że na forum nie ma żadnych reklam? Taki był mój cel! Jestem przeciwnikiem komercyjnego internetu! Następną przyczyną takiego stanu rzeczy jest fakt iż niedorzeczne i perfidne jest sprzedawanie czyichś informacji!
ObrazekPiszę poprawnie po polsku.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 30  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net