Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 26 kwi 2024, o 11:56

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 30  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 sty 2010, o 15:53 
Musisz poczekać aż romenowi ban minie xD


Góra
  
 
PostNapisane: 17 sty 2010, o 20:38 
Jak dokonam wstępnego rozpoznania w obecnie panującej tam firmie, to o tym napiszę. Wiem ,że broni tam nie składują , bo bywam tam kilka razy w miesiącu. Najgorsze jest to ,że właścicielami są Niemcy. Obawiam się spychoterapi, ale to moja sprawa z którą raczej sobie poradzę.
Dziadek
Nie musisz nikogo przyjmować w domu. A z piciem piwa ,to faktycznie się zagalopowałem. Dla nielicznych można zorganizować spotkanie z piwem bezalkoholowym, lub innymi Coka -Colami.
Szału chętnych nie widzę.

Posty scalono-- mniej niż minutę temu --
Ban minął ,ale to sobie wyjaśnię ,bo mam go za CYTAT. Dziwne forum


Góra
  
 
PostNapisane: 17 sty 2010, o 20:47 
Mimo wszystko chciałbym zorganizować troszeczkę większe spotkanie przypuszczam, że niektórzy z chęciąby przyjechali np taki OJS , albo teo jadą z drugiego krańca Polski dlatego nieopłacalne byłoby przyjechać do Bydgoszczy na jeden dzień. Mówisz Niemcy są właścicielami? Mam nadzieję, że Rometu nie zburzą już raz chcieli w miejsce Rometu postawić Ikeę kolejny hipermarket który by z chęcią postawił Dąbrowicz aż krew zalewa. Powoli Romet staje się takim zabytkowym Pomnikiem ludzie nie pozwolą tego zburzyć zbyt wielki sentyment i dumę stanowi to dla mieszkańców :)


Góra
  
 
PostNapisane: 17 sty 2010, o 21:07 
Założyłem temat Zagadka i raczej odpowiedzi się nie doczekam, więc napiszę, że właścicielami lub dzierżawcami wydziału W-30 (to ten gdzie montowano motorowery i trochę rowerów) jest firma DB Schenker. To firma spedycyjna o europejskim zasięgu.
Kondycja tego co pozostało jest zupełnie dobra. Wieżowiec ciągle remontują i zburzyli tylko halę wydziału mechanicznego od strony ulicy. To tam mieli budować IKEĘ wchodząc częściowo poza wieżowiec. Inne hale stoją i mieszczą się tam różne firmy i hurtownie. Jeżeli ktoś z końca Polski chciałby przyjechać, to faktycznie trzeba to przemyśleć.


Góra
  
 
PostNapisane: 20 sty 2010, o 21:09 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sie 2009, o 15:30
Posty: 1227
Pochwały: 5
Pojazd: VW T3 Caravelle, VW T3 Doka
GG: 3133158
Województwo: Kuj.-pom.
A może by dało się tak zorganizować że zrobiło by się spotkanie podczas rozpoczęcia sezonu motocyklowego w Bydgoszczy. W zeszłym roku było w Bazylice, jeżeli teraz też by tam było to byśmy się umówili w jakimś miejscu, pojechali na rozpoczęcie a później zobaczyć te budynki i może gdzieś jeszcze pogawędzić

_________________
https://www.facebook.com/Busszwagiers
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 20 sty 2010, o 21:21 
Bardzo dobry pomysł. Spod Bazyliki jedzie na Fordońską miejski autobus. Być na rozpoczęciu sezonu pod Bazyliką, to okazja do obejrzenia wszystkiego co ma silnik i jeździ. Warto to przegłówkować . Inne równie ciekawe pomysły mile wskazane.


Góra
  
 
PostNapisane: 20 sty 2010, o 21:50 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 kwi 2009, o 13:37
Posty: 2312
Pochwały: 25
Pojazd: Volverine
GG: 0
Województwo: Pomorskie
Pas Koronowo :-P
Można by jechać po Bazylice i Romecie :D

_________________
Dziadek: "... dowód na to, że fiat potrafi zrobić lepsze lepsze auto niż typowy golf 4... "
:D Italia Engine Power! :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 20 sty 2010, o 22:32 
pasu koronowo nie ma :( przecież go zwęszyli :(


Góra
  
 
PostNapisane: 20 sty 2010, o 23:01 
Pas jest i ma 2200m jako polowe lotnisko dla Migów i Su z PRL-u.
Po co tam jechać jak można spojrzeć przez satelitę :-/
http://maps.google.com/maps?ll=53.31166 ... &t=k&hl=en


Góra
  
 
PostNapisane: 20 sty 2010, o 23:21 
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sie 2009, o 15:30
Posty: 1227
Pochwały: 5
Pojazd: VW T3 Caravelle, VW T3 Doka
GG: 3133158
Województwo: Kuj.-pom.
Ja już wcześniej myślałem żeby się tak jakoś spotkać, ale czekałem z przedstawieniem pomysłu na forum jak już będzie 100% pewne ze w bazylice jest. Jeżeli pomysł ma wypalić to muszę się zabrać za zrobienie maszyny, bo ma kilka niedociągnięć. Ale pewne jest że na pas nie będę jechał jeżeli macie takie plany
Z racji na to że daleko trochę jak na motoryne

_________________
https://www.facebook.com/Busszwagiers
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 291 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 30  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net