Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 28 mar 2024, o 16:38

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 26 mar 2016, o 20:52 
JuniorAdmin
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 12 lip 2011, o 21:13
Posty: 2570
Lokalizacja: Do ustalenia.
Pochwa艂y: 74
Pojazd: Simson S51, FSO Polonez Caro '96 & Atu '00
GG: 0
Wojew贸dztwo: Mazowieckie
Witam, w zwi膮zku z tym 偶e hosting nie jest darmowy, jak by nie patrze膰 korzystamy z niego, a ostatnio nasz administrator OJS sam p艂aci艂 za to wszystko, co jest troch臋 nie w porz膮dku wobec niego, bo sam ostatnio nie ma zbytnio czasu by z niego korzysta膰.
Jako 偶e praktycznie si臋 nic nie zmieni艂o od poprzednich edycji, tak wi臋c:
OJS napisa艂(a):
Witam ponownie ju偶 po raz trzeci.
Tak jak w ubieg艂ych latach tak i w tym prosz臋 o wsparcie finansowe dla strony i forum.
Jak ju偶 wiadomo forum i strona g艂贸wna stoj膮 na p艂atnym hostingu oraz posiada p艂atn膮 domen臋 .pl w zwi膮zku z tym i偶 na forum nie ma ani jednej reklamy (czyli forum nie generuje 偶adnego dochodu) jestem zmuszony prosi膰 Was o wsparcie finansowe dla ogar200.pl oraz forum.ogar200.pl

Koszty jakie ponios臋 w tym roku to 123z艂 za domen臋 i 123z艂 za hosting, w sumie 246z艂. Dotychczasowe parametry konta s膮 wystarczaj膮ce wi臋c pakiet hostingowy zostaje ten co sprzed roku :)

Dla domniemanych "sponsor贸w" mam wyr贸偶nienia na forum (czyli to co w tamtym roku):
- Specjalna ranga "SPONSOR"
- Umieszczenie nicku na li艣cie w tym temacie
- Dost臋p do bardzo aktywnego w ostatnim czasie dzia艂u VIP :]
- zmiana koloru nicku na taki widoczny w tym zdaniu!

Ranga b臋dzie dost臋pna a偶 do og艂oszenia kolejnej zbi贸rki w przysz艂ym roku lub zostanie 艣ci膮gni臋ta po 90dniach przy wp艂acie minimum 10z艂!

Powy偶sze przywileje zostan膮 nadane tylko osobom kt贸re wp艂aci艂y 10z艂(90dni), 20z艂 lub wi臋cej, mo偶na wp艂aca膰 mniejsze kwoty ale zostan膮 wyr贸偶nieni tylko w tym temacie. Ka偶da kwota mile widziana, dzi臋ki Wam strona oraz forum ogar200.pl dalej funkcjonuje!

Zainteresowanych prosz臋 o wys艂anie mi PW gdzie podam dane do przelewu. ***
I jeszcze jedna wa偶na sprawa, bardzo ceni臋 sobie prywatne dane, a podaj膮c dane do przelewu niestety je udost臋pniam, wi臋c je艣li nie jeste艣 zdecydowany czy wp艂acisz czy nie, prosz臋 omi艅 ten temat. Dane do przelewu z ubieg艂ego roku si臋 nie zmieni艂y. W tytule wp艂aty wpisywa膰 sw贸j nick z forum.

Wszelkie pytania mo偶na zadawa膰 w tym temacie,
Pozdrawiam, OJS


*** z racji tego, 偶e OJS nie ma tyle czasu by codziennie zagl膮da膰 na forum, wi臋c proponuje by zainteresowani zwracali si臋 do mnie, gdzie podam numer konta bankowego.

WP艁ATY:
1.Dziadek
2.Dziku203
3.Paul Rometowiec
4.Browc
5.Magister
6.Michax



Zbi贸rka zako艅czona

_________________

''Jak zapie艂em dw贸jke to mi ga艂a w rence zosta艂a'' ~ Malinowski
Abimex Power!


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 2 go艣ci


Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne u偶ytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net