Forum motorowerowe

Wszystko o motorowerach!! Tuning wizualny, porady, problemy techniczne..

Teraz jest 27 kwi 2024, o 08:57

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utw贸rz nowy w膮tek Ten w膮tek jest zablokowany. Nie mo偶esz w nim pisa膰 ani edytowa膰 post贸w.  [ Posty: 20 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 13 pa藕 2013, o 21:25 
Poziom

Do艂膮czy艂(a): 13 cze 2013, o 22:24
Posty: 192
Pochwa艂y: 1
Pojazd: Romer Ogar 200
GG: 0
Wojew贸dztwo: Kuj.-pom.
Dok艂adnie S艂awol, ca艂y gwint z tej blaszki zosta艂 mi na 艣rubie :D. Jutro musz臋 i艣膰 do Jumaru i kupi膰 z 2 艣ruby na imbus M6, a pytanko, mam ucina膰 艂epek od imbusa i robi膰 na 艣rubokr臋t czy zostawi膰 go? Moje zdolno艣ci spawacza xD, b臋dzie jazda :D. Ma kto艣 patent na zdj臋cie zabezpieczenia od tego pr臋tu co t膮 blaszk臋 trzyma?

_________________
http://tablica.pl/oferta/czesci-od-ramy ... 5xzdn.html


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 13 pa藕 2013, o 21:29 
JuniorAdmin
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 5 kwi 2010, o 12:20
Posty: 6315
Lokalizacja: WUR
Pochwa艂y: 28
Pojazd: YYyyy
GG: 0
Wojew贸dztwo: Zachodniopomorskie
Po to bierzesz imbus 偶eby si臋 nie pier%oli膰 z p艂askim 艣rubokr臋tem. Ja nie wiem, robisz problemy z niczego.

_________________
T P S k&rwa! xD Specjalysta, znafca, cz艂onek 艂awy oburzonych. xD
"Dla klyenta wszystko, nawet ukurzy膰 moge."



G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 13 pa藕 2013, o 21:29 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 9 sie 2012, o 21:11
Posty: 826
Lokalizacja: Z.M.C
Pochwa艂y: 11
Pojazd: Romet Ogar 200
GG: 0
Wojew贸dztwo: Lubelskie
Kur*a ty cz艂owieku przynajmniej my艣lisz ? Ty my艣lisz 偶e 艣ruba M6 jest mi臋tsza od M8 ? Ja ju偶 zaczynam w膮tpi膰 偶e 偶yj臋 w XXI wieku. <lol>. Tobie trze popychacz chyba 偶e o m贸zg. U mnie jest na M8 i mi jako艣 nic nie trze tylko tobie zawsze trze.

_________________
Remont Ogara :) - 46%


Temat o Ogarze : by-kapitan-t13619.html

Projekt silnika jawki z cylindrem simsona : silnik-jawa-223-z-cylindrem-simsona-50ccm-narazie-t15575.html


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 13 pa藕 2013, o 21:34 
Poziom

Do艂膮czy艂(a): 13 cze 2013, o 22:24
Posty: 192
Pochwa艂y: 1
Pojazd: Romer Ogar 200
GG: 0
Wojew贸dztwo: Kuj.-pom.
Jak go jutro odpal臋, to wam udowodni臋, wiesz sugeruj膮c si臋 dokr臋caniem i odkr臋caniem to M8 d艂u偶ej wytrzymuje :D xD. I nie, ja nie my艣l臋. Na spawam t膮 艣rub臋 i b臋dzie po problemie. Ja mam qwa problem z zabezpieczeniem 偶eby to g贸... wyj膮膰. Ma kto艣 patent na to, tylko nie kombinerki.... bo to go... daje...

Trze, odpal臋 i s艂ycha膰 takie piiiiiiiiiiiiii i to wyra藕nie, jak wcisn臋 odpowiednio sprz臋g艂o to cichnie, a tak to ca艂y czas piiiiiiii.

_________________
http://tablica.pl/oferta/czesci-od-ramy ... 5xzdn.html


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 13 pa藕 2013, o 21:47 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 9 sie 2012, o 21:11
Posty: 826
Lokalizacja: Z.M.C
Pochwa艂y: 11
Pojazd: Romet Ogar 200
GG: 0
Wojew贸dztwo: Lubelskie
A masz przynajmniej olej w skrzyni ? to zawsze tam mo偶esz towotu napcha膰 to ci nie b臋dzie piszcze膰. xD

_________________
Remont Ogara :) - 46%


Temat o Ogarze : by-kapitan-t13619.html

Projekt silnika jawki z cylindrem simsona : silnik-jawa-223-z-cylindrem-simsona-50ccm-narazie-t15575.html


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 13 pa藕 2013, o 22:05 
Poziom

Do艂膮czy艂(a): 26 cze 2013, o 19:23
Posty: 205
Lokalizacja: Horod艂o, Zamo艣膰.
Pojazd: MZ ETZ 150.
GG: 47816398
Wojew贸dztwo: Lubelskie
Cz艂owieku to wina skrzyni, 偶e trze. Ja mia艂em tak na luzie jak wrzuca艂em z 3. Tak jak czytam te twoje posty to daj sobie spok贸j z ogarem i przesi膮d藕 si臋 na rower, chocia偶 ... Lepiej ch贸d藕 na piechot臋. Nie za bardzo wiem o co ci chodzi. Niby m6 jest mi臋ksza od M8 ?? Przecie偶 to tylko rozmiar...

_________________
Romet ogar 200->Mz etz 150


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 13 pa藕 2013, o 22:11 
Poziom
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 9 sie 2012, o 21:11
Posty: 826
Lokalizacja: Z.M.C
Pochwa艂y: 11
Pojazd: Romet Ogar 200
GG: 0
Wojew贸dztwo: Lubelskie
BenekPijaczek napisa艂(a):
Jak go jutro odpal臋, to wam udowodni臋, wiesz sugeruj膮c si臋 dokr臋caniem i odkr臋caniem to M8 d艂u偶ej wytrzymuje :D xD. I nie, ja nie my艣l臋. Na spawam t膮 艣rub臋 i b臋dzie po problemie. Ja mam qwa problem z zabezpieczeniem 偶eby to g贸... wyj膮膰. Ma kto艣 patent na to, tylko nie kombinerki.... bo to go... daje...

Trze, odpal臋 i s艂ycha膰 takie piiiiiiiiiiiiii i to wyra藕nie, jak wcisn臋 odpowiednio sprz臋g艂o to cichnie, a tak to ca艂y czas piiiiiiii.

Cz艂owieku ty masz 17 lat a ja czytaj膮c twoje odpowiedzi wnioskuj臋 偶e masz max 14. 17 lat chlopakowi 偶eby to samemu t艂oka nie sprawdzi膰 i takiego ogara nie zrobi膰 siedzi si臋 dot膮d a偶 si臋 co艣 wymy艣li. Ja jak mam z czym艣 problem w moim ogarze to siedz臋 dot膮d a偶 co艣 wymy艣l臋 do upad艂ego i zazwyczaj co艣 wymy艣l臋 bo analizuj臋 co w nim zrobi艂em i wymieni艂em i potem to si臋 uk艂ada w jedn膮 logiczn膮 ca艂o艣膰 .

_________________
Remont Ogara :) - 46%


Temat o Ogarze : by-kapitan-t13619.html

Projekt silnika jawki z cylindrem simsona : silnik-jawa-223-z-cylindrem-simsona-50ccm-narazie-t15575.html


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 13 pa藕 2013, o 22:54 
Poziom

Do艂膮czy艂(a): 13 cze 2013, o 22:24
Posty: 192
Pochwa艂y: 1
Pojazd: Romer Ogar 200
GG: 0
Wojew贸dztwo: Kuj.-pom.
Skoro internety k艂ami膮, ja mam pierwszy raz ogara w dodatku od maja to z chuia mam wyci膮gn膮膰 informacje co i jak ma by膰 tak? A na internecie co czytam to ka偶dy co innego. Nie M6 jest 艂膮twiej zerwa膰 ni偶 m8 KPW? M6 to sobie w r膮czce mo偶na 艂ama膰. No chyba ze znowu zgonicie na "china", bo jako艣 dw贸ch kumpli ma chi艅skie t艂oki, popier. I jako艣 im nie puchn膮, to jest ciekawe. A co jeszcze bardziej ciekawe? 呕aden z nich ich nie dociera艂. Ale jak to mo偶liwe przecie偶 nie powinien dzia艂a膰? Tak samo czytam niekt贸re tematy 偶e jak jest zatarty to w og贸le nie powinien chodzi膰. No to sory, nie tylko ja taki poziom mam. Gdybym mia艂 go d艂u偶ej i ju偶 troch臋 si臋 naucz臋 bo ju偶 np mia艂em takie przypadki to wiadomo b臋d臋 inaczej pisa艂 a nie, pierwszy raz takie co艣, pierwszy raz takie rzeczy idzie mi robi膰 a wy tak. Ciekawi mnie jak wy zaczynali艣cie, ciekawe, ciekawe.

呕adna wian skrzyni qwa, nie wiem co ci tam trze, bo jak jeszcze by艂a ta M6 to jakim艣 naj艣wi臋tszym qwa cudem, wszystko cisza i dzia艂a艂o. A teraz nagle po wkr臋ceniu M8 Chui magia w dodatku czarna magia 艢rubka rozjybu艂a skrzynie bieg贸w wow, zajebis^e t 艣ruby wkr臋casz w pokryw臋 i pada ci silnik mmm.

_________________
http://tablica.pl/oferta/czesci-od-ramy ... 5xzdn.html


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 13 pa藕 2013, o 23:34 
JuniorAdmin
Avatar u偶ytkownika

Do艂膮czy艂(a): 12 lip 2011, o 21:13
Posty: 2570
Lokalizacja: Do ustalenia.
Pochwa艂y: 74
Pojazd: Simson S51, FSO Polonez Caro '96 & Atu '00
GG: 0
Wojew贸dztwo: Mazowieckie
K贸r#wa cz艂owieku.. ja jako艣 zaczyna艂em i wszystko ogarn膮艂em na logik臋, bo silnik Jawki 223 jest 艂opatologicznie logiczny, a podstaw膮 s膮 dok艂adne regulacje i nie ma z nim 偶adnego problemu. Jak narazie widz臋, to ''Stachu'' jako艣 to ogarnia tak czy inaczej a ty masz problem z wyj臋ciem zabezpieczenia o艣ki d藕wigni sprz臋g艂a...

Autor postu otrzyma艂 pochwa艂臋

_________________

''Jak zapie艂em dw贸jke to mi ga艂a w rence zosta艂a'' ~ Malinowski
Abimex Power!


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
PostNapisane: 16 pa藕 2013, o 22:01 
Poziom

Do艂膮czy艂(a): 13 cze 2013, o 22:24
Posty: 192
Pochwa艂y: 1
Pojazd: Romer Ogar 200
GG: 0
Wojew贸dztwo: Kuj.-pom.
Poradzi艂em sobie, chwil臋 posiedzia艂em, naspawa艂em nakr臋tk臋, wkr臋ci艂em 艣rub臋 m6 i sprz臋g艂o znowu pi臋knie 艣miga i nic mi nie piszczy.... Temat off.

_________________
http://tablica.pl/oferta/czesci-od-ramy ... 5xzdn.html


G贸ra
 Zobacz profil Offline  
 
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Ten w膮tek jest zablokowany. Nie mo偶esz w nim pisa膰 ani edytowa膰 post贸w.  [ Posty: 20 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 12 go艣ci


Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne u偶ytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO
www.ogar200.pl , www.motorowery.net